Ernie 'EDub’ Vigil i jego nowe promo: stunt i grube drifty!

- Piotr Jędrzejak

EDub najbardziej skupia się na driftach i przyznajemy, że robi to genialnie!

Ernie z pewnością jest jednym z lepszych stunterów w Stanach Zjednoczonych. Przy okazji jest też wspierany przez Triumpha oraz pełni funkcję kogoś w rodzaju „fabrycznego” kierowcy Icona – ostatnio mogliśmy go oglądać przy okazji premiery customowego New Jacka. Teraz EDub wypuszcza swoje własne, nowe promo-video!

Nie jesteśmy pewni, czemu służy nawiązanie do dzieciaka na początku. Może to analogia do spełnionych marzeń? A może do faktu, że każdy facet to trochę dzieciak? Obie wersje w sumie się zgadzają, ale teraz zobaczcie, co do pokazania ma Wam EDub. Ciężko nie odnieść wrażenia, że Ernie najbardziej skupia się na driftach, ale trzeba przyznać, robi to genialnie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl