MAGAZYN MOTORMANIA MARZEC

- MotoRmania

Marcowy numer MotoRmanii już w sprzedaży a w nim:

– TEST YAMAHA R1 2015
Nowa Yamaha R1, wraz z wersją R1M, zmieniają zasady rządzące sektorem produkcyjnych motocykli sportowych. Pożegnajcie drogowe maszyny przygotowane do sportu. Powitajcie nową erę, w której producent dostarcza do salonu wyczynowy sprzęt wyścigowy.

– TEST APRILIA CAPONORD 1200 RALLY
Polecieliśmy na deszczową Sardynię aby sprawdzić, czy Caponord 1200 Rally ma szansę zająć pozycję Szefa Wszystkich Szefów!

– TEST YAMAHA FAZER 600 vs SUZUKI GSF650S 
Westernowe krajobrazy Almerii były wspaniałym tłem dla pojedynku Yamahy Fazer 600 wyprodukowanej w 2002
roku z Suzuki Banditem 650 z rocznika 2005. Okazuje się, że motocykle kosztujące poniżej 10 000 zł mają ciągle bardzo dużo do zaoferowania…

– TEST BMW 1000RR 2015
Czy w codziennym przemieszaniu się po drogach publicznych jesteśmy w stanie wykorzystać taki potencjał jaki dają 200 konne motocykle sportowe? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzie najnowszego BMW S1000RR.

– TEST MV AGUSTA BRUTALE 800/ BRUTALE RR
Czy bardziej drapieżna wersja MV Augusty Brutale jest warta swojej ceny? Zorganizowaliśmy bratni pojedynek motocykli z Varese.

– TEST HONDA GOLD WING F6C
Odchudzenie turystycznego Gold Winga pozwoliło oszczędzić 72 (!!) kilogramy. Przy okazji delikatnie zmieniła się geometria podwozia. Czy to wystarczy, aby F6C został pełnoprawnym power cruiserem?

– TURYSTYKA
Ania Jackowska zabiera Was do Szkocji.

– WARSZTAT
Remontu silnika część II.

– MICK ROZMAWIA Z PAOLO CIABATTI
Pod jego rządami Ducati przez lata dominowało w World Superbike. Później był szefem całego cyklu, a dwa lata temu wrócił do Bolonii jako szef sportowy Ducati Corse. Paolo Ciabatti chce, aby Desmosedici wróciło na szczyt podium w MotoGP, ale z nami porozmawiał ostatnio także o czymś jeszcze…

– MICK – MOTOGP
MotoGP to nie tylko najszybsi zawodnicy na najlepszych motocyklach. To także około trzystu ton sprzętu, który
poza Europą podróżuje w 900 specjalnych kontenerach na pokładzie trzech samolotów. To ogromna odpowiedzialność, a za wszystko odpowiada tylko siedem osób z firmy SEL, w tym Rob Roston. Jak to robią?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl