Nowa MotoRmania – lipiec 2018

- Piotr Jędrzejak

Macie już swój egzemplarz kolejnego numeru 4-2018 MotoRmanii?

Znajdziecie w nim sporo ciekawych moto materiałów z najdalszych zakątków świata wydanych w wyjątkowej jakości. MotoRmanię możecie potraktować jak motocyklowy album, który po przeczytaniu ozdobi Wasze półki. Jakość jest naszym priorytetem!

– Testujemy 3-kołową Yamahę Niken, przekonując się, czym tak naprawdę jest to coś, co wywołuje tak wiele skrajnych emocji.

– Honda CB1000R idzie swoją własną drogą, pokazując czym jest ideologia Neo Sports Cafe. Zakochaliśmy się.

– Dorwaliśmy nowego KTMa 790 Duke. Czy rzeczywiście jest precyzyjny jak skalpel? Czy posiada dziki charakter pierwszych Duke’ów? Czy 105 KM to nie zbyt mało?

– Indian Scout Bobber to wyraźna wiadomość, że ktoś tu wszedł na ścieżkę wojenną. Sprawdzamy, dokąd prowadzi ta ścieżka

– Husqvarna 701 Vitpilen jest tak bardzo cool, że nawet nie chcemy namawiać was na własne jazdy testowe.

– Okładkowa Yamaha TMax to szósta generacja legendarnego maxi skutera. Wiemy już, że gumę pali skutecznie. Co jeszcze robi równie dobrze?

– Trzech totalnych leszczy pojechało bawić się w enduro. Sprawdzamy, czy amatorzy mogą cieszyć się z offroadu i czy w ogóle warto zaczynać.

– Bultaco Brinco R to wypasiony rower na elektrycznych sterydach. Nie robimy w rowerach, ale jesteśmy gadzeciażami, a ten bajk ma manetkę gazu. Musieliśmy go przetestować.

– Trial? W 17-letniej historii MotoRmanii trialówka nie pojawiła się tu ani razu. Tym razem wchodzimy na głeboką wodę i opisujemy, jak czuliśmy się na szkoleniu trialowym.

– Suzuka 8h – Polski zespół po raz pierwszy wybiera się na wyścig Endurance w Japonii. Sprawdźcie zapowiedź.

– Półmetek MotoGP – Mick podsumowuje sytuację po 8 z 19 wyścigów. Jaki jest rozstaw sił w Królewskiej Klasie?

Wersja elektroniczna:
Dostępne jest także e-wydanie na kiosk24.pl.

Prenumerata wersji papierowej:
159 zł to cena za 6 numerów (wliczona jest cena znaczków pocztowych, przesyłka ekonomiczna na terenie Polski).

Więcej informacji pod [email protected]

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl