MAGAZYN MOTORMANIA – MAJ 2017
MotoRmania
8 maja 2017

Majowy numer MotoRmanii już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

TEST- LATAJĄCA FORTECA – Czy to samolot? Czy to rakieta? Batman? Nie. To Moto Guzzi MGX21. Łączy tradycje z nowoczesnością, kosztuje 99k, a my je bezczelnie przewróciliśmy.

TEST- JAPOŃSKA PERFEKCJA– Odświeżenie MT-09 przyniosło nam również wzrost ceny. Jednak za 34 tys. to naprawdę jest ciągle rewelacyjna oferta.

TEST- KOCHAMY V-RODY – Gdyby wszystkie Harleye były jak V-Rod to każdy z nas już od dawna miałby jednego w garażu, a „MotoRmania” sprzedałaby duszę amerykańskiej marce.

TEST-STREET SCRAMBLER– Yamaha postanowiła uzupełnić rodzinę o wehikuł pasujący do określenia Scrambler. Szkoda, że zapomnieli o koniach w silniku.

FELIETONY
Grip Zone – Przeczytaj dlaczego warto przyjechać do nas na trening.
AMORTYZATORY Akademia zawieszenia – teraz będziecie wiedzieć już prawie wszystko.
LAWINA BŁOTA – Co zrobić kiedy wpadniesz w błotną kąpiel na motocyklu?
RETRO JAZDA- Wspominamy produkcję sąsiadów – CZ175 501.
STUNTER 13- japońska przygoda.
Motokobiety – Ewa śledzi życie na limicie, czyli wywiad z Bad Girl!

SPORT
– Aki Ajo stworzył prawdziwą maszynę do wygrywania i choć w mniejszych klasach osiągnął już wszystko, co było do osiągnięcia, wcale nie zamierza pchać się do MotoGP. Dlaczego? Mick postanowił go o to zapytać i poznać bliżej ekipę Ajo Motorsport.

– Były mistrz świata najmniejszej klasy ma za sobą dwa trudne sezony w MotoGP za sterami fabrycznej Aprilii, ale przesiadka na prywatne Ducati i powrót pod skrzydła Aspara pozwoliły mu ponownie rozwinąć skrzydła. W Argentynie do zwycięzcy zabrakło mu tylko sześciu sekund. Czy więc Alvaro Bautista wróci w tym roku na podium? Mick go o to zapytał.

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):

https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły