MAGAZYN MOTORMANIA – MAJ 2017

- MotoRmania

Majowy numer MotoRmanii już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

TEST- LATAJĄCA FORTECA – Czy to samolot? Czy to rakieta? Batman? Nie. To Moto Guzzi MGX21. Łączy tradycje z nowoczesnością, kosztuje 99k, a my je bezczelnie przewróciliśmy.

TEST- JAPOŃSKA PERFEKCJA– Odświeżenie MT-09 przyniosło nam również wzrost ceny. Jednak za 34 tys. to naprawdę jest ciągle rewelacyjna oferta.

TEST- KOCHAMY V-RODY – Gdyby wszystkie Harleye były jak V-Rod to każdy z nas już od dawna miałby jednego w garażu, a „MotoRmania” sprzedałaby duszę amerykańskiej marce.

TEST-STREET SCRAMBLER– Yamaha postanowiła uzupełnić rodzinę o wehikuł pasujący do określenia Scrambler. Szkoda, że zapomnieli o koniach w silniku.

FELIETONY
Grip Zone – Przeczytaj dlaczego warto przyjechać do nas na trening.
AMORTYZATORY Akademia zawieszenia – teraz będziecie wiedzieć już prawie wszystko.
LAWINA BŁOTA – Co zrobić kiedy wpadniesz w błotną kąpiel na motocyklu?
RETRO JAZDA- Wspominamy produkcję sąsiadów – CZ175 501.
STUNTER 13- japońska przygoda.
Motokobiety – Ewa śledzi życie na limicie, czyli wywiad z Bad Girl!

SPORT
– Aki Ajo stworzył prawdziwą maszynę do wygrywania i choć w mniejszych klasach osiągnął już wszystko, co było do osiągnięcia, wcale nie zamierza pchać się do MotoGP. Dlaczego? Mick postanowił go o to zapytać i poznać bliżej ekipę Ajo Motorsport.

– Były mistrz świata najmniejszej klasy ma za sobą dwa trudne sezony w MotoGP za sterami fabrycznej Aprilii, ale przesiadka na prywatne Ducati i powrót pod skrzydła Aspara pozwoliły mu ponownie rozwinąć skrzydła. W Argentynie do zwycięzcy zabrakło mu tylko sześciu sekund. Czy więc Alvaro Bautista wróci w tym roku na podium? Mick go o to zapytał.

reklama-Ipady-online

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):

https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl