MAGAZYN MOTORMANIA – czerwiec 2017

- MotoRmania

Czerwcowy numer MotoRmanii w kioskach. Co w nim znajdziecie?

Test: Dzień Sądu- Zaczynamy starcie nowych superbików z królem klasy.

Test: OLIWKOWY SLIM – czy dodatek Slim oznacza, że motocykl nie jest „fat”? Chyba nie, bo Harley Softail Slim do najlżejszych nie należy.

Test: SWM SM500R. Nie tylko sprawdziliśmy drogową wersję, ale porównaliśmy, jak się spisuje w zestawieniu z wyczynowym modelem o pojemności 450cc.

Test: YAMAHA MT10 SP. Pasio ciągle jest pod wrażeniem- zarówno motocykla, jak i faktu, że się na nim przewrócił.

Test: Pragmatyzm uzależnia prawdziwość tez od praktycznych skutków,przyjmując praktyczność za kryterium prawdy. Gdyby pragmatyzm był motocyklem, to byłby Hondą NC75.

Retro – prezentujemy SUZUKI AC 50.

Sport- Nicky Hayden był nie tylko mistrzem świata MotoGP z sezonu 2006. „Kentucky Kid” był przede wszystkim naprawdę równym gościem. Mick wspomina jednego z najsympatyczniejszych, najskromniejszych i najciężej pracujących zawodników, jakich kiedykolwiek mogliśmy poznać.

Motokobiety – Ewy spojrzenie na stunt 🙂

reklama-Ipady-online

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):

https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata pdf:
https://www.kiosk24.pl/prenumerata/motormania.html

Prenumerata – wersja papierowa:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl