MAGAZYN MOTORMANIA – KWIECIEŃ 2017

- MotoRmania

Kwietniowy numer jest już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

TEST- PRZYGODA ŻYCIA – To się musiało tak skończyć. Piasek, walka z wydmami, skoki i szaleńczy pęd na pustyni. Po prostu kochamy KTM’a 1290 Super Adventure R. Zapraszamy na test.

TEST- OSTATNI MOHIKANIN? Czy nowa Yamaha R6 jest ostatnią czterocylindrową, sportową 600-tką? Miejmy nadzieję, że nie. Bo przyjemność z jazdy tym motocyklem na torze nie ma sobie równych.

TEST- WSTRZĄŚNIĘTY, ZMIESZANY- Honda X-Adv powoduje, że rider jest wstrząśnięty – częściowo przez sztywne zawieszenie, ale bardziej dlatego, że szokuje swoją sprawnością. Niestety, powoduje też zmieszanie. Za karuzelę odczuć odpowiadają dodatkowe, nietypowe podnóżki.

TEST- PRAWDA ulicy – Sprawdzamy, jak w warunkach drogowych sprawuje się najdłużej wyczekiwany motocykl z segmentu litrów. Po próbie torowej nadszedł czas na test „ubogiej” wersji Suzuki GSX-R 1000. Przed Wami zwykłe ulice, i minimum elektroniki. Zaczynamy!

TEST- MOCNIEJSZY, CZY NIE? OTO JEST PYTANIE – Jak silnik nowego GSX-R1000 wypada w porównaniu z najmocniejszą jednostką w klasie należącą do BMW S1000RR?

TEST- BLAST FROM THE PAST – Romet Classic 400 przybywa do nas z dalekich czasów retro, jednak dopasowano go do dzisiejszych standardów, czyli do normy Euro4. A do tego wygląda świetnie. Czy wrażenia nie psuje jego azjatycki rodowód?

– OFF ROAD Wywiad ze zwycięzcą tegorocznego rajdu Dakar, Samem Sunderlandem

– RETRO, Prezentujemy AMF Harley Davidson SX

– SPORT – Zapowiedź MotoGP. Trudno będzie przebić ubiegłoroczny sezon, podczas którego wyścigi wygrywało aż
dziewięciu różnych zawodników, ale dwudziestu trzech najszybszych motocyklistów świata znów zafunduje nam genialny, wyścigowy spektakl pod nazwą MotoGP. Kto zgarnie tytuł?

– MOTOKOBIETY – Ewa pisze o tym, jak przeżyć na Track dayu, czyli damskie statystyki!

reklama-Ipady-online

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):

https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl