Kolejny wypadek z udziałem motocykla i materaca!

- Piotr Jędrzejak

Ha-ha, zderzenie z materacem, a to dobre… Może i brzmi śmiesznie, może i brzmi jak coś niemożliwego, ale jak udowadnia google, wypadki z udziałem materaca i motocyklisty to całkiem częsta sprawa!

Ostatni z tego gatunku miał miejsce tydzień temu w Australii, w Queensland. Aaron Wood jechał sobie spokojnie swoją CeBRą, jakieś 80 km/h. Będąc w tunelu, wziął się za wyprzedzanie załadowanego pick-upa. Wtedy z paki spadł materac, trafiając prosto pod koła motocykla.

Aaron miał ogromne szczęście, że sytuacja skończyła się tak dobrze…

Po wszystkim Aaron powiedział:

„Materac wleciał prosto pod motocykl, aż przy zatrzymaniu podniosło mi tylne koło. Miałem szczęście, że gość za mną miał czas się zatrzymać.

Gdy już stanąłem, zorientowałem się, że aż z tego wszystkiego ściągnęły mi się gumowe manetki z kierownicy. Myślałem, że to na pewno będzie wypadek.

Jeżdżę już od 20 lat i nie zdarzyło mi się nic podobnego.”

Kierowcy, przywiązujcie swoje cholerne materace!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl