MAGAZYN MOTORMANIA – LIPIEC 2017

- MotoRmania

Lipcowy numer MotoRmanii już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

Test – Rok temu Husqvarna 701 Supermoto pozostawiła niedosyt i wręcz rozczarowanie. Na sezon 2017 poczyniono kilka zmian w silniku, a resztę pozostawiono nietkniętą. To wystarczyło, żeby Jędrzejak wystawił nerkę na sprzedaż, aby tylko kupić Husqę.

Test – Super Duke R spełnia twoją każdą motoryzacyjną fantazję… Pod warunkiem, że śniłeś o mocy, łatwości prowadzenia i totalnej kontroli nad potężną maszyną.

Test – W kwietniowym numerze testowaliśmy nową R6 na torze. Pejser przez tydzień nie mógł dojść do siebie. Teraz badamy, czy na drogach publicznych nowa Yamaha, ostatnia z sześćsetek, sprawdza się równie dobrze.

Test – Honda CBR650F po trzech latach doczekała się minimalnych zmian. Kiedyś była tylko nieco bardziej przyjazną wersją sportowej siostry. Jaka jest dzisiaj?

Test – MAŁA POJEMNOŚĆ NA TORZE – Pasio testuje Hondę CBR250 na torze w Radomiu.

Sport – Wywiad z Jorge Lorenzo

Retro – przypominamy sobie LAVERDĘ 750 SF

Motokobiety – Nasza Ewa vel Shakira sprawdza, dlaczego motocykliści są niewidoczni na drodze.

reklama-Ipady-online

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):
www.itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
www.play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl
Prenumerata pdf:
www.kiosk24.pl/prenumerata/motormania.html

Prenumerata – wersja papierowa:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl