Zapowiedź mega produkcji MX od KTM Olsztyn!
Eliasz Davidson
30 grudnia 2013

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda życie od weekendu do weekendu, sprawdźcie zapowiedź filmu o polskim pomarańczowym zespole mx!

Zawodnicy KTM Olsztyn w tym roku zgarnęli praktycznie wszystko, co było do zgarnięcia w serii Mistrzostw Polski. W klasie MX2 Junior triumfował Adam Tomiczek przed Szymonem Staszkiewiczem. Jednak oprócz nich w zespole miejsce zajmują inni utalentowani zawodnicy. W klasie MX85 Kuba Barczewski (#101) całkowicie zdeklasował rywali i sięgnął po Mistrzowski tytuł, wśród Juniorów Karol Kruszyński (#76) pokazał, że wie jak szybko jechać i że potrafi walczyć z najlepszymi; jest jeszcze Artur Łykowski (#171), który w sezonie 2013 został Mistrzem Strefy Północnej. Całą trójkę będziecie mogli zobaczyć w produkcji, która ma się ukazać już wkrótce. Trailer możemy obejrzeć już teraz i trzeba przyznać, że szykuje się grube wideo w iście amerykańskim stylu.

Zapraszamy do zapowiedzi filmu o życiu zawodników zespołu KTM Olsztyn i ich rodzin.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły