Za mną! Lot dronem na centymetry od zawodnika

- Piotr Jędrzejak

Gwarantujemy wysokie emocje!

Gdy drony wyposażone w kamery znalazły się w zasięgu zwykłego człowieka, internet został zalany widowiskowymi filmami z powietrza. Wszystko nabierało nowego smaku i wymiaru: od filmów z wesela, przez zloty motoryzacyjne, a na kompilacjach najlepszych sztuczek z wszelkich sportów kończąc. Stało się to tak popularne, że aktualnie „byle jaki” film z drona nie robi żadnego wrażenia.

Ale nie w tym przypadku. Red Bull znowu zaprosił jednego z najlepszych pilotów sportowych dronów na świecie. Tom „Tomz” Panaiva latał już na centymetry od kręcącego powietrze flipy Tom Pagesa. Teraz „Tomz” ścigał fabrycznego zawodnika KTMa w motocrossie.

Camille Chapelière szaleńczo upala na torze crossowym pomiędzy drzewami, a dron śledzi go na centymetry. Niesamowite. Chcemy więcej filmów z serii „Follow me”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl