Romans klasyki z nowoczesnością: kask Origine Vega

- MotoRmania

Kask integralny, który jest bezpieczny, niezbyt drogi, ale przede wszystkim szokuje retro-stylem? Istnieje pewna propozycja!

informacja prasowa

Ultra sportowe, turystyczne, crossowe, adventure, jet, integralne, szczękowe – w kaskach wybór jest ogromny. Problem pojawia się kiedy szukamy kasku pasującego do stylowej lub customowej maszyny. Rzadko można spotkać produkt, który swoim charakterem będzie oddawał klasyczny klimat, do tego w malowaniach, które się podobają, a nade wszystko nie obciąży zbytnio portfela. Niemożliwe jednak staje się możliwe i taki właśnie jest kask Origine Vega, który skutecznie godzi wszystkie te cechy.

Origine Vega

Kask, który wyszedł spod ręki włoskich projektantów, kosztuje 899 zł, co sanowi konkurencyjną cenę w segmencie kasków retro idealnie pasujących do maszyn typu Cafe Racer, Scrambler, czy Bobber. Nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy, żeby wyglądać na swojej oldschoolowej maszynie ze smakiem. Ten kask będzie dobrze prezentował się w zestawie z trampkami, jeansami i brązowymi skórzanymi rękawiczkami. W przypadku Vegi nie ma mowy o kompromisach – w parze z designem idzie również bezpieczeństwo. Kask posiada europejską homologację ECE 22-05 i zapięcie typu DD, które daje pewność, że w żadnych okolicznościach kask nie spadnie z głowy.

kask retro Origine Vega (4)

Skorupa wykonana jest z włókna szklanego, którego wysoka sztywność sprawia, że siła uderzenia rozkłada się równomiernie, a przy tym nieduża waga zapewnia komfort użytkowania na co dzień. Dla lepszego dopasowania Vega występuje w dwóch rozmiarach skorupy, więc także kobiety mogą bez problemu po niego sięgnąć. Cztery regulowane przednie otwory wentylacyjne w połączeniu z tylnymi zapewniają komfort podczas jazdy w upalne dni.

kask retro Origine Vega (3)

Może nie jest to kask, który ma mnóstwo „bajerów”, w nim po prostu trzeba się dobrze czuć i czerpać czystą przyjemność z jazdy. Jak na jego prosty i surowy charakter, dobrze leży na głowie, a wyściółka imitująca zamsz jest wyjątkowo przyjemna. Bez problemu można ją wyjąć i wyprać, aby zachować kask w czystości. Kask ten jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalny charakter swojej maszyny i z sentymentem wracają myślami do dawnych czasów.

Cena: 899 zł
Wejdź po więcej szczegółów na dedykowaną stronę.

kask retro Origine Vega (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl