Kręta droga, motocykle, letnia sceneria: relaksujący onboard

- Piotr Jędrzejak

Pogoda trochę z nami pogrywa. Ostatni weekend w Polsce był słoneczny, spokojnie można było wyciągnąć motocykle, zapowiadał się start sezonu… Po czym warunki znowu się pogorszyły. Tak nie można.

Na szczęście znaleźliśmy coś na poprawę humoru. Ten film nie jest niczym szczególnym. Nie ma najlepszej jazdy, nie ma widowiskowych ujęć z zaawansowanych kamer zamontowanych na błyskotliwych uchwytach. Nie ma najszybszego tempa, jazdy na kolanie, czy w pionie, nie ma ostrych hamowań, rakietowych przyspieszeń. Trajektoria pokonywania zakrętów też nie jest wyszukana.

Za to jest czysta przyjemność z jazdy w przepięknych, letnich okolicznościach – klip pochodzi z Australii. Żywa, kolorowa przyroda, niebieskie niebo, kręta droga oraz dynamiczna, ale relaksująca jazda motocyklem (Yamaha MT-09 oraz MT-10). Odłóżcie negatywne emocje na bok, usiądźcie w fotelu i kliknijcie play.

https://www.youtube.com/watch?v=45opVftdZGY

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl