Kręta droga, motocykle, letnia sceneria: relaksujący onboard
Piotr Jędrzejak
21 lutego 2019

Pogoda trochę z nami pogrywa. Ostatni weekend w Polsce był słoneczny, spokojnie można było wyciągnąć motocykle, zapowiadał się start sezonu… Po czym warunki znowu się pogorszyły. Tak nie można.

Na szczęście znaleźliśmy coś na poprawę humoru. Ten film nie jest niczym szczególnym. Nie ma najlepszej jazdy, nie ma widowiskowych ujęć z zaawansowanych kamer zamontowanych na błyskotliwych uchwytach. Nie ma najszybszego tempa, jazdy na kolanie, czy w pionie, nie ma ostrych hamowań, rakietowych przyspieszeń. Trajektoria pokonywania zakrętów też nie jest wyszukana.

Za to jest czysta przyjemność z jazdy w przepięknych, letnich okolicznościach – klip pochodzi z Australii. Żywa, kolorowa przyroda, niebieskie niebo, kręta droga oraz dynamiczna, ale relaksująca jazda motocyklem (Yamaha MT-09 oraz MT-10). Odłóżcie negatywne emocje na bok, usiądźcie w fotelu i kliknijcie play.

https://www.youtube.com/watch?v=45opVftdZGY

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły