Moto 9 The movie nadchodzi: zobacz totalnie wypasiony trailer

- Piotr Jędrzejak

Moto 9 to rzecz, która spowoduje, że widzowie natychmiast pobiegną odpalić swoje motocykle.

Nadchodzi już dziewiąta edycja filmów z serii Moto The Movie. Produkowane przez MotoXcinema, te filmy opowiadają o życiu zawodników motocrossowych i freestyle’owych. Tak samo jak w każdej poprzedniej części, tak samo i teraz zajrzymy do garaży, na podwórka, na tory treningowe oraz po prostu do codzienności kilku mniej lub bardziej znanych offroadowców. Premiera filmu już 21. listopada, a więcej znajdziecie na facebooku Moto The Movie.

Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi:
„Prosto z najlepszych miejscówek motocrossowych na świecie, z najlepiej ogarniającymi moto-atletami na świecie, nadchodzi Moto 9, najświeższa edycja progresywnej serii filmów Moto. Od życia rozdzierającego duszę, przez lasy, a na harmonogramie Mistrzostw AMA, Moto 9 przenosi na duży ekran każdy aspekt jazdy motocyklami. Łącząc kinematografię z najwyższej półki oraz odpowiadającą temu muzykę, to wciąż klasyczny Moto – taka rzecz, która spowoduje, że widzowie natychmiast pobiegną odpalić swoje motocykle.

Spodziewajcie się nazwisk takich, jak Dungey, Anderson, Baggett, Craig, Webb, Osborne, Musquin, Cianciarulo, Palmer, Townley, Bink, Marshall, Mumford, Parsons, Foster, Kranyak, Beckering, Hill, Decotis, Plessinger i wiele innych…”

Filmy z serii Moto zawsze wyróżniały się najwyższą jakością produkcji. W przypadku Moto 9 nie jest inaczej i za chwilę sami przekonacie się na trailerze. Najlepiej, abyście obejrzeli na dużym telewizorze 4K, ujęcia zwalają z nóg.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl