Moto 9 The movie nadchodzi: zobacz totalnie wypasiony trailer
Piotr Jędrzejak
4 października 2017

Moto 9 to rzecz, która spowoduje, że widzowie natychmiast pobiegną odpalić swoje motocykle.

Nadchodzi już dziewiąta edycja filmów z serii Moto The Movie. Produkowane przez MotoXcinema, te filmy opowiadają o życiu zawodników motocrossowych i freestyle’owych. Tak samo jak w każdej poprzedniej części, tak samo i teraz zajrzymy do garaży, na podwórka, na tory treningowe oraz po prostu do codzienności kilku mniej lub bardziej znanych offroadowców. Premiera filmu już 21. listopada, a więcej znajdziecie na facebooku Moto The Movie.

Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi:
„Prosto z najlepszych miejscówek motocrossowych na świecie, z najlepiej ogarniającymi moto-atletami na świecie, nadchodzi Moto 9, najświeższa edycja progresywnej serii filmów Moto. Od życia rozdzierającego duszę, przez lasy, a na harmonogramie Mistrzostw AMA, Moto 9 przenosi na duży ekran każdy aspekt jazdy motocyklami. Łącząc kinematografię z najwyższej półki oraz odpowiadającą temu muzykę, to wciąż klasyczny Moto – taka rzecz, która spowoduje, że widzowie natychmiast pobiegną odpalić swoje motocykle.

Spodziewajcie się nazwisk takich, jak Dungey, Anderson, Baggett, Craig, Webb, Osborne, Musquin, Cianciarulo, Palmer, Townley, Bink, Marshall, Mumford, Parsons, Foster, Kranyak, Beckering, Hill, Decotis, Plessinger i wiele innych…”

Filmy z serii Moto zawsze wyróżniały się najwyższą jakością produkcji. W przypadku Moto 9 nie jest inaczej i za chwilę sami przekonacie się na trailerze. Najlepiej, abyście obejrzeli na dużym telewizorze 4K, ujęcia zwalają z nóg.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły