Jônesin 3: szalona ekipa porywa obłąkanego zawodnika

- Eliasz Davidson

Chłopaki z ekipy JBR porwali Jasona Lawrenca i wspólnie powymiatali na kozackim torze.

Ekipa Jonas Bro Ridas rozkręciła się na dobre. W nowym odcinku chłopaki z JBR postanowili trochę zaszaleć i porwali gwiazdę motocrossu – Jasona Lawrenca. J-Law to jeden z najbardziej utalentowanych i jednocześnie najbardziej szalonych zawodników amerykańskiej sceny. W 2008 roku Jason po niezwykle kontrowersyjnym sezonie i walce z Ryanem Dungey’em zdobył tytuł w AMA Supercrossie w klasie Lites na zachodnim wybrzeżu. Jednak oprócz ostrej jazdy, Larence lubił również ostre imprezy. Może i nie przeszkadzały one mu w wygrywaniu z najlepszymi ciężko trenującymi zawodnikami, ale na pewno wpłynęły też na szybkie zakończenie fenomenalnej kariery. Teraz J-Law startuje już tylko w lokalnych, niszowych zawodach i po prostu bawi się jazdą, ale trzeba przyznać, że stylu i prędkości na pewno mu nadal nie brakuje.

Sprawdźcie, co wynikło z szalonego porwania i wybuchowej mieszanki dwóch wariatów na dwusuwowych ćwiartkach i jednego kozaka na cztery-i-pół w czteropaku. Jest ogień! (Aha i zapomnielibyśmy dodać, że Jason na tym filmiku lata z połamanymi dwoma żebrami. Tylko jakoś zdaje się tym w ogóle nie przejmować.)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl