Honda i szkoła jazdy motocross, lekcja 1: zjazdy i podjazdy
Piotr Jędrzejak
16 października 2012

Całkiem niedawno zespół Hondy w Superbikach wypuścił serię klipów opowiadających o najciekawszych zakrętach torowych na świecie, a teraz – idąc podobnym śladem – przed kamerami stanął zespół motocrossowy. Oto, jak Honda charakteryzuje swoje nowe dzieło:

„Honda World Motocross prezentuje kilka krótkich klipów z zawodnikami Grand Prix: Rui Gonçalves oraz Evgeny Bobryshev. Celem jest poprawienie techniki jazdy na różnych przeszkodach i w różnych terenach motocrossowych. Nie ważne, czy jeździsz CRF50 czy CRF450R, możesz nauczyć się kilku wskazówek i trików od najlepszych ludzi na świecie, startujących na najwyższym poziomie w Mistrzostwach Świata MX1.”

Według nas prawda jest jednak taka, że możesz jeździć równie dobrze w enduro lub cross-country i nie Hondą, ale starym Suzuki DR, najnowszym KTMem, przerośniętym R1200GS albo po prostu lubisz od czasu do czasu wjechać w las na supermoto, a te wskazówki i tak mogą się przydać. Pierwsza lekcja to jazda po wzgórzach:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły