Nowy RoboCop 2013 dostaje motocykl!
Piotr Jędrzejak
16 października 2012

W okolicach sierpnia 2013 roku w kinach pojawi się nowy film. A w zasadzie stary film, ale nakręcony zupełnie od nowa – tym razem chodzi o RoboCopa!

Ogólne założenie będzie takie samo – policjant niemalże ginie na służbie, przerabiają go na prawie niezniszczalnego cyborga, który walcząc z przestępczością jest dręczony przebłyskami wspomnień z prawdziwego życia.

Po tym, jak pierwsze zdjęcia z planu obiegły świat, ciężko było spotkać pozytywną opinię o nowym robocie. Za bardzo przypomina Batmana i jest w ogóle niepodobny do starego RoboCopa. W sumie może to i dobrze, bo ten był strasznie ociężały, nieporadny i ciężko było mu wejść do radiowozu… Nowy cyborg jest już znacznie „lżejszy”, a więc dostał motocykl! Zresztą, to co mu po samochodzie, skoro i tak nikogo nie aresztował. Wygląda na to, że film nabierze nowego, hollywoodzkiego tempa – skoro jest motocykl, będą efektowne pościgi, skoki i wszelkiego rodzaju sceny kaskaderskie.

Podoba Wam się nowe wdzianko RoboCopa? I jak myślicie, co to za motocykl?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły