Elektryczna crossówka na torze Straight Rythm

- Piotr Jędrzejak

Motocrossowy tor Red Bull Straight Rhythm to zdecydowanie jedna z najfajniejszych rzeczy ever. Nie tylko oferuje świetną zabawę i konkurencję, ale jest nawiązaniem do klasycznej gry ExciteBike. To po prostu świetny pomysł.

Ale co powiecie, gdy po torze jedzie elektryczna crossówka? Josh Hill trenuje przed właściwymi wyścigami i jesteśmy niezmiernie ciekawi, jak elektryk wypadnie w porównaniu ze spalinowymi motocyklami. Ale jakie są Wasze odczucia? Z jednej strony ten sprzęt jedzie naprawdę dobrze, a przy okazji nie denerwuje sąsiadów… Jednak z drugiej strony brzmi jak cichy odkurzacz lub zdalnie sterowana zabawka. Podkręćcie głośność, bo nic nie usłyszycie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl