Część filmu Moto10: motocrossowe podwórko i kosmiczna jazda Carsona Browna

- Piotr Jędrzejak

Carson potrafi solidnie upalać, a lata na dużym crossie oraz małych pit-bikach.

W tym roku premierę miała już dziesiąta (i niestety ostatnia) część serii Moto The Movie. W filmie jak zwykle zanurzamy się w codzienną rzeczywistość kilku zawodników, podpatrujemy jak żyją, ale przede wszystkim jak trenują. Jeżeli nie jesteście pewni, czy to was kręci, albo czy „Moto10” wciąż ma w sobie „to coś”, to twórcy udostępniają właśnie część filmu.

Epizod opowiada o Carsonie Brownie. Chłopak ma 19 lat i multum zwycięstw na pit-bikach oraz na pełnowymiarowych crossach. Jego rodzina zajmuje się pit-bikami oraz akcesoriami do offroadu, a więc motorsport jest w domu Carsona niezmiennie obecny.

Domyślacie się, jak wygląda jego podwórko? Cóż, zobaczcie sami. Carson wie, jak trzymać gaz, jeździ szybko i widowiskowo, a ekipa Moto The Movie jak zwykle nagrała wszystko na najwyższym poziomie. Wow!

https://youtu.be/YJIkM2Mm554

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl