Część filmu Moto10: motocrossowe podwórko i kosmiczna jazda Carsona Browna
Piotr Jędrzejak
14 listopada 2018

Carson potrafi solidnie upalać, a lata na dużym crossie oraz małych pit-bikach.

W tym roku premierę miała już dziesiąta (i niestety ostatnia) część serii Moto The Movie. W filmie jak zwykle zanurzamy się w codzienną rzeczywistość kilku zawodników, podpatrujemy jak żyją, ale przede wszystkim jak trenują. Jeżeli nie jesteście pewni, czy to was kręci, albo czy „Moto10” wciąż ma w sobie „to coś”, to twórcy udostępniają właśnie część filmu.

Epizod opowiada o Carsonie Brownie. Chłopak ma 19 lat i multum zwycięstw na pit-bikach oraz na pełnowymiarowych crossach. Jego rodzina zajmuje się pit-bikami oraz akcesoriami do offroadu, a więc motorsport jest w domu Carsona niezmiennie obecny.

Domyślacie się, jak wygląda jego podwórko? Cóż, zobaczcie sami. Carson wie, jak trzymać gaz, jeździ szybko i widowiskowo, a ekipa Moto The Movie jak zwykle nagrała wszystko na najwyższym poziomie. Wow!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły