Wypasiona zapowiedź Moto 10 The Movie: to już ostatnia część

- Piotr Jędrzejak

Moto The Movie to jedna z najbardziej widowiskowych i ekscytujących serii filmowych o brudnym sporcie.

MOTO jest z nami już od wielu lat i zachwyca od pierwszej części. Za każdym razem opowiada historie kilku, czy kilkunastu różnych sportowców, przy okazji pokazując ich jazdę w takich ujęciach, że nogi miękną.

Teraz twórcy opublikowali zapowiedź dziesiątej części, jednocześnie ogłaszając, że będzie to już ostatnia.

„Najbardziej progresywna i ponadczasowa seria filmów o offroadzie powraca w finałowej odsłonie – przed wami MOTO 10. Po raz kolejny poruszy widzów przez połączenie najlepszych na świecie atletów, lokalizacji z marzeń i kinematografii najwyższej jakości.

Ruszyliśmy z prostym celem: zapewnić widzowi niekontrolowaną potrzebę wyjścia na motocykl. Od letnich treningów na prywatnych obiektach, przez jazdę z omijaniem drzew, a na freestyle’owych trickach które przesuwają prawa fizyki, widzowie będą zanurzeni w offroadzie. Bierz kolegów, rozsiądź się i ciesz się finałowym odcinkiem najbardziej udanej serii motocrossowej.”

Film będzie można obejrzeć w kilku kinach w USA, będzie też dostępny na stronie producenta, a teraz obejrzyjcie zapowiedź:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl