Wypasiona zapowiedź Moto 10 The Movie: to już ostatnia część
Piotr Jędrzejak
19 września 2018

Moto The Movie to jedna z najbardziej widowiskowych i ekscytujących serii filmowych o brudnym sporcie.

MOTO jest z nami już od wielu lat i zachwyca od pierwszej części. Za każdym razem opowiada historie kilku, czy kilkunastu różnych sportowców, przy okazji pokazując ich jazdę w takich ujęciach, że nogi miękną.

Teraz twórcy opublikowali zapowiedź dziesiątej części, jednocześnie ogłaszając, że będzie to już ostatnia.

„Najbardziej progresywna i ponadczasowa seria filmów o offroadzie powraca w finałowej odsłonie – przed wami MOTO 10. Po raz kolejny poruszy widzów przez połączenie najlepszych na świecie atletów, lokalizacji z marzeń i kinematografii najwyższej jakości.

Ruszyliśmy z prostym celem: zapewnić widzowi niekontrolowaną potrzebę wyjścia na motocykl. Od letnich treningów na prywatnych obiektach, przez jazdę z omijaniem drzew, a na freestyle’owych trickach które przesuwają prawa fizyki, widzowie będą zanurzeni w offroadzie. Bierz kolegów, rozsiądź się i ciesz się finałowym odcinkiem najbardziej udanej serii motocrossowej.”

Film będzie można obejrzeć w kilku kinach w USA, będzie też dostępny na stronie producenta, a teraz obejrzyjcie zapowiedź:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły