I Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – policja zaprasza do dyskusji!
Piotr Jędrzejak
18 września 2018

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego postanowiła podjąć działania w kierunku podniesienia bezpieczeństwa motocyklistów na drogach. Jak to zrobić? Najlepiej zapytać o to samych motocyklistów!

Stąd własnie pomysł na pierwszą edycję Motocyklowego Kongresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W planie znalazła się debata na temat bezpieczeństwa z dwoma panelami:
1 – Kształtowanie polityki bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz bezpiecznych zachowań uczestników ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem motocyklistów;
2 – Działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa motocyklistów.

Cel jest prosty i szczytny. Wydział BRD chce poznać potrzeby motocyklistów, chce zaprosić do rozmowy i dyskusji, ale także chce, aby kierowcy samochodów podnieśli swoją świadomość dotyczącą motocykli i ich bezpieczeństwa.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, dnia 22. września w godz. 11:00-15:00 w Automobilklubie Polskim na Lotnisku Bemowo. Poza panelami dyskusyjnymi, w planie jest także część wystawiennicza, a tam symulatory: dachowania, zderzeń i jazdy 3D. Do tego także kaskaderska symulacja wypadku, stoiska wystawiennicze oraz prezentacja służb.

Zaproszeni są wszyscy! Na część wystawienniczą wstęp jest wolny. Na panele dyskusyjne wstęp jest również nieodpłatny, jednak należy wcześniej zarejestrować się pod adresem motoreakcja@brd.com.pl. Szczegóły na załączonych plakatach oraz pod wspomnianym mailem.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły