Skillz Up Motorsport Fest 2012 – wiele dyscyplin w Zielonej Górze
MotoRmania
29 maja 2012

FMX, supercross, żużel, żużel na quadach, freestyle na rowerach i na quadach oraz wyścigi samochodowe – już w najbliższą sobotę na Stadionie Żużlowym w Zielonej Górze!

Informacja prasowa

Skillz Up Motorsport Fest to nie tylko Mistrzostwa Polski we Freestyle Motocrossie, ale także pierwszy w naszym kraju ekstremalny turniej interdyscyplinarny! Zawodnicy wielu dyscyplin będą rywalizować na dwóch i czterech kołach walcząc o punkty dla swojej drużyny. FMX, supercross, żużel, żużel na quadach, freestyle na rowerach i na quadach oraz wyścigi samochodowe – taka różnorodność dyscyplin sprawia, że każdy widz znajdzie coś dla siebie.

Po raz pierwszy w Polsce publiczność będzie miała okazję oglądać na zielonogórskim owalu wyścigi pomiędzy dwoma kierowcami rajdowymi. Znakomite widowisko zapowiada się także podczas wyścigów gokartów, żużlowców na quadach i motocyklach, ale przede wszystkim żużlowców z samochodami. W zeszłym roku w takim wyścigu górą był motocykl żużlowy, czy tym razem będzie podobnie? O tym przekonamy się już w sobotę. Do tego, jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie niesamowitych ewolucji w powietrzu w wykonaniu zawodników na rowerach, motocyklach i quadach! To jest coś, czego po prostu nie można przegapić.

Do tego widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję spotkania się „oko w oko” z zawodnikami podczas Pit Party, wziąć udział w konkursach, w których nagrodami będą między innymi limitowane koszulki Skillz Up i Eat My Dirt oraz posłuchać energetycznej muzyki granej na żywo przez Christiana Carlsona razem z DJ’em Wojakiem. Skillz Up to coś więcej, niż tylko Mistrzostwa Polski FMX. To święto wszystkich miłośników motoryzacji w każdej odmianie, niezależnie od wieku. Otwarcie bram stadionu o godzinie 15:00. Skillz Up Motorsport Fest to wielkie emocje i niezapomniane wrażenia! Musicie tam być!

Lista startowa:

FMX
Michał Daciuk
Artur Puzio
Rafał Biały
Darek Kłopot
Piotr Potaczało
Damian Czudak
Zdenek Fusek (CZ)
Ondřej Záruba (CZ)

Freestyle Quad
Maciej Siekaj
Patryk Siekaj
Łukasz Pacud

Speedway
Rafał Dobrucki
Andrzej Huszcza

Quad Speedway
Tomasz Rochmankowski
Jacek Malepszy
Tomasz Ciomek
Łukasz Pacud
Jacek Kowalczyk

Samochody rajdowe
Andi Mancin
Waldemar Kluza

BMX
Piotr Kołodziej
Bartłomiej Zięcina

Supercross Young Blood
Bartek Popielnicki
Olaf Włodarczyk
Szymon Kłopot

Kapitanowie drużyn
Marcin Chodkiewicz – ZASTAL Zielona Góra
Rafał Dobrucki – FALUBAZ Zielona Góra

Bilety w cenie 15 i 25 zł. do nabycia tylko na trybunę K na abilet.pl oraz kupbilet.pl. Więcej informacji o zawodach na stronie skillzup.pl oraz na profilu facebook.com/skillzupcup.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia miasta Zielona Góra oraz sponsorów.

Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK
Partnerzy: PZM, ZASTAL, KUP BILET, ABILET
Sponsorzy wspierający: GO PRO, MARCZENIA, LIGATURA, VITAMIN-SHOP, Idom, CATERING PALCE LIZAĆ, EAT MY DIRT
Organizatorzy: SPORTAINMENT, KLUB DAREDEVIL FMX

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły