Ronnie Renner na polu golfowym: każdy chciałby to zrobić!
Piotr Jędrzejak
11 czerwca 2015

Słodkie wyłamy i piękne pagórki. Właśnie dlatego motocykl jest lepszy niż wózek golfowy.

Na pewno widzieliście, jak wygląda pole golfowe. Jeżeli nie osobiście, to w internecie, czy w TV. Wiecie, mamy na myśli te górki oraz pułapki piaskowe, które mają bandy przypominające bandy motocrossowe… Pewnie zgodzicie się, że trzeba być motocyklistą pozbawionym wyobraźni, aby nie pomyśleć sobie, że „fajnie byłoby poskakać po górkach i wjechać crossówką na tą idealnie gładką trawę”. Tak się składa, że legenda FMXu, Ronnie Renner posiada zarówno fantazję, jak i możliwości, aby takie małe marzenie spełnić.

W filmie, na początku Ronnie sprawia wrażenie zwykłego i niepozornego gracza. Ale wtedy coś idzie nie tak… Postanawia więc wcisnąć swojemu Polarisowi (zamiast wózka golfowego) do dechy i pojechać po swoją freestyleową crossówkę. Efekt? Zobaczcie sami!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły