Red Bull X-Fighters powraca: zapowiedź i zasady na sezon 2014!
Piotr Jędrzejak
27 lutego 2014

Obejrzyjcie świetną prezentację zasad, a przy okazji zapowiedź zbliżającego się sezonu! Jeden z torów będzie na… jeziorze!

Jedna z najlepszych serii freestyleowych, Red Bull X-Fighters jest już coraz bliżej do powrotu. Pierwsze spotkanie sezonu 2014 odbędzie się 14. marca w Meksyku, a następnie zawodnicy odwiedzą Japonię, Hiszpanię i Niemcy, aby 23. sierpnia zakończyć sezon w RPA. Jedno z najbardziej wyjątkowych spotkań odbędzie się w niemieckim Monachium, gdzie tor zostanie rozstawiony… na jeziorze!

W akwenie Parku Olimpijskiego znajdzie się 430 pontonów, których zadaniem będzie utrzymanie 520-metrowej trasy oraz 3600 ton ziemi! Brzmi kozacko i prawdę mówiąc, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć to dzieło na żywo.

W oczekiwaniu na pierwsze spotkania obejrzyjcie prezentację zasad X-Fighters. Opowiada o nich Tes Sewell, a w tle zawodnicy robią to, co do nich należy. Skaczą na światowym poziomie!

Wiemy, że to wciąż mało, a więc obejrzyjcie też video-zapowiedź nowego sezonu (koniecznie w HD)!

Jako gratis zapraszamy do przypomnienia sobie najlepszych momentów z sezonu 2013, a przy okazji zaznaczamy, że już 22. marca odbędzie się polska runda Diverse Night Of The Jumps!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły