Nitro Circus Live w Warszawie już jutro!!
MotoRmania
13 grudnia 2013

Już jutro podczas Nitro Circus Live na Stadionie Narodowym wystąpi Travis Pastrana w największym show sportów ekstremalnych na świecie!

Informacja prasowa

Już jutro Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w arenę sportów ekstremalnych, na której wystąpi 40 gwiazd światowego freestyle`u wraz z twórcą słynnego cyrku – legendarnym Travisem Pastraną. Widzowie będą świadkami niesamowitych ewolucji, które często przeczą prawom fizyki, zobaczą skoki na motorach, rowerach, hulajnogach oraz wszystkim, co ma koła w doskonałej oprawie płomieni i fajerwerków. To właśnie znaki rozpoznawcze Nitro Circus Live, najbardziej spektakularnej imprezy tego roku!

Podczas Nitro Circus Live wystąpi plejada światowych gwiazd sportów freestyle’owych, które zaskoczą widzów, pokazując na czym można robić ewolucje w powietrzu. Wyobraźnia zawodników nie zna granic. Jazda na rowerze czy hulajnodze z pozoru nie jest niczym nadzwyczajnym, ale w połączeniu z porządnym zastrzykiem adrenaliny i szalonymi pomysłami ekipy Pastrany, niejednego widza przyprawi o zawrót głowy. Nitro Circus to nie tylko niesamowite ewolucje i akrobacje. To także wyjątkowa opowieść o emocjach, pasji i wytrwałości z dużą porcją pozytywnej energii.

Ekipa Nitro Circus zaprasza:

Występ w Warszawie to ostatnia już okazja do podziwiania szalonego cyrku podczas tegorocznego europejskiego tournée Nitro Circus. W pokazie na Stadionie Narodowym wystąpi również Travis Pastrana – dziewiętnastokrotny medalista X-Games, człowiek, który jako pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu i wyskoczył z samolotu bez spadochronu. Jak zapowiadają sami sportowcy, występ kończący trasę po Europie będzie największy, a każdy z zawodników da z siebie wszystko!

Czego jeszcze widzowie mogą spodziewać się na Stadionie Narodowym? Nitro Circus to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, wybuchy, fajerwerki i mnóstwo innych freestyle’owych ewolucji spod znaku Jackass. Emocje sięgną zenitu już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym.

To będzie niezapomniane show!

Więcej informacji na temat Nitro Circus Live można znaleźć na stronie Nitro Circus oraz na Facebooku.

Bilety na Nitro Circus Live do nabycia na: www.ebilet.pl i www.eventim.pl, w sieci sklepów Empik oraz w dniu imprezy od godz. 10.00 przy bramie nr 2 od strony Ronda Waszyngtona.

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły