Nie tylko motocykle będą latać na Motoarenie – Mistrzostwa Polski Freestyle Motocross
MotoRmania
7 maja 2013

Za niespełna trzy tygodnie Motoareną w Toruniu zawładną nie tylko żużlowcy, ale także motocykliści latający z rampy, quady, samochody rajdowe oraz… Monster Truck.

Informacja prasowa

Szereg atrakcji przygotowanych na inauguracyjną rundę Rockstar Skillz Up nie zawiedzie oczekiwań fanów dwóch i czterech kółek. Podobnie jak w zeszłym roku – będzie się działo!

25 maja głównym konkursem będzie pierwsza runda Otwartych Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie – Rockstar Skillz Up. Wśród zawodników widzowie zobaczą między innymi dobrze im znanych z zeszłego roku Czechów: Frantiska Macę i Zdenka Fuska. Pokaz swoich umiejętności i ewolucji na nieco mniejszym motocyklu da Bian David. Ten Czech udowodni, że mini bike (o pojemności 50 CC) to nie tylko zabawka dla dzieci, ale że również na nim można skakać z rampy. Zupełną przeciwnością do tego małego motocykla będą pokazy freestyle’u w wykonaniu zawodników na quadach – tak, czterokołowce też mogą latać!

To tyle w powietrzu, a na ziemi? Na ziemi będzie szybko. Bardzo szybko. Wszystko to za sprawą żużlowców, żużlowców na quadach oraz samochodów driftowych i rajdowych walczących w wyścigach zarówno w swoich dyscyplinach, jak i wyścigach interdyscyplinarnych. W zeszłym roku w tym finałowym biegu górą był żużlowiec. Czy w tym roku kierowca quada lub samochodu odbierze speedwayowcom palmę pierwszeństwa? Dowiemy się już niedługo.

Videozapowiedź imprezy:

Na deser organizatorzy przygotowali wyścig najmłodszych adeptów motocrossu w wieku od 6 do 8 lat, pokaz trialu oraz stuntu motocyklowego. Zupełną nowością w programie Rockstar Skillz Up będzie show niesamowitego Monster Trucka znanego z prestiżowej serii Monster Jam. Kierowca Raging Bulla, bo tak nazywa się ciężarówka, którą zobaczymy na Motoarenie wydobędzie pełną moc z 1900-konnego silnika, aby zadziwić i zachwycić zgromadzoną publiczność.

Nie ma wątpliwości, że ta impreza, przy akompaniamencie muzyki granej na żywo oraz występach pięknych dziewczyn przypadnie do gustu nie tylko fanom motoryzacji, ale całym rodzinom, niezależnie od płci i wieku. Tradycyjnie już z wszystkimi zawodnikami widzowie będą mogli się spotkać tuż przed samym wydarzeniem podczas Pit Party.

Bilety już od 29 PLN do nabycia na Eventim.pl, w salonach sieci Empik oraz w kasach Motoareny w piątek i w sobotę przed imprezą. Więcej informacji o Rockstar Skillz Up Polish Open na skillzup.pl. Zapraszamy na wydarzenie na Facebook’u.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły