Motoshow oraz pokazy FMX Artura Puzio i Przyjaciół
Piotr Jędrzejak
5 listopada 2012

Nowy wymiar emocji!!

Informacja prasowa

*Najwyzsze loty
*Najlepsze atrakcje
*Profesjonalnie przygotowane show
*Najniższa cena
*Pokazy nawet na małych przestrzeniach (szkolne hale widowiskowe, parkingi, hale namiotowe, centra handlowe)

http://youtu.be/BcmrKBLMbww

Od Października 2012r Artur Puzio wraz z przyjaciółmi rusza z nowym twórczym projektem, czyli Motoshow oraz Pokazy FMX i nie tylko. Jest to nowość na polskim rynku, a mianowicie Pokazy FMX jako główna atrakcja. Łączone są z pokazami kaskaderskimi, mini cross show czy nawet skokami samochodem z rampy. Projekt ten ma na celu wniesienie świeżości na polski rynek i stworzenie jedynego w swoim rodzaju zapierającego dech w piersiach show dla całych rodzin za cenę przystępną dla organizatorów.

Czym jest Motoshow oraz Pokazy FMX?
– Energetyczne show pełne atrakcji wraz z całą oprawą medialną
– Sposób na przyciągnięcie ogromnej liczby widzów oraz mediów
– Nietuzinkowy dodatek do imprez plenerowych i halowych z udziałem najlepszych zawodników z Polski i Świata na czele z Mistrzem Polski FMX Arturem Puzio
– Przede wszystkim skoki motocyklowe na ponad 10 metrów wysokości oraz liczne atrakcje towarzyszące, takie jak salta rowerem, pokazy kaskaderskie, jazda samochodem na dwóch kołach, dachowanie i wiele innych.

Nowością w show jest profesjonalnie wyreżyserowany program oraz wniesienie do show atrakcji dodatkowych, których jeszcze nie można było oglądać w Polsce, dzięki czemu nasze show staje się niezapomnianym przeżyciem i na długie lata zostaje w pamięci widzów.

Ponadto organizacja Show odbywa się bez osób trzecich takich jak promotorzy i przedstawiciele, którzy zarabiają na zawodnikach. Dzięki bezpośrednim umowom z zawodnikami jesteśmy w stanie uniknąć wysokiej marży promotora czy pośrednika. A jednocześnie dajemy zarobić normalne stawki zawodnikom dzięki czemu dają z siebie wszystko na pokazach, a cena pokazu staje się najniższa w Polsce.

Posiadamy własne mobilne lądowanie i rampy, co pozwala uniknąć kosztów wynajmu. Jako jedyni posiadamy rampy do pokazów na minicrosach oraz miniflipów, które umożliwiają organizację pokazu nawet w szkolnej hali sportowej.

Naszym atutem jest możliwość indywidualnego dobrania atrakcji, indywidualnie do każdej imprezy w zależności od możliwości organizatora.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły