Motoshow, czyli Artur Puzio i przyjaciele
MotoRmania
12 listopada 2012

Od  października tego roku urzędujący Mistrz Polski we Freestyle Motocrossie Artur Puzio wraz z przyjaciółmi rusza z nowym projektem. Pod nazwą Motoshow kryją się przede wszystkim pokazy Freestyle Motocrossu, ale nie tylko…

Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi, poza lotami z rampy na motocyklach crossowych, widzowie będą mogli zobaczyć także pokazy kaskaderskie, mini cross show, a nawet skoki samochodem z rampy! Głównym celem jest wniesienie świeżego spojrzenia na sporty motorowe i stworzenie jedynego w swoim rodzaju zapierającego dech w piersiach show, które będzie niesamowitą atrakcją dla całej rodziny.

Żeby kogoś przekonać, że warto zamówić taki pokaz u siebie w mieście lub po prostu wybrać się na niego, należy zacząć od tego: czym jest Motoshow?

Ze względu na to, że wszystkie zaangażowane w projekt osoby kochają motoryzację, adrenalinę i po prostu to co robią, Motoshow jest energetycznym pokazem, który jest w stanie przyciągnąć sporą publiczność oraz media. Show może stać się nietuzinkowym dodatkiem zarówno do imprez plenerowych, jak i halowych. Zawodnicy z Polski i ze świata zaproszeni przez Artura Puzio, skacząc na dystansie ponad 20 metrów oraz wysokości równej trzeciemu piętru, przyprawią nie jednego o gęsią skórkę. Do tego zawodnicy na rowerach, pokazy kaskaderskie, jazda samochodem na dwóch kołach oraz pokazy dachowania. To tylko niektóre z atrakcji, jakie Motoshow ma w zanadrzu.

http://www.youtube.com/watch?v=BcmrKBLMbww

Nowością na polskim rynku eventowym jest formuła pokazu.
To profesjonalnie wyreżyserowany spektakl, jakiego jeszcze nie można było oglądać w Polsce. Dzięki temu stanie się on niezapomnianym przeżyciem i na długie lata pozostanie w pamięci widzów. Organizacją show zajmują się sami zawodnicy, dzięki czemu zamawiający jest w stanie otrzymać więcej za nieco mniej. Tym sposobem Motoshow staje się najciekawszym show za najniższą cenę w Polsce.

Zawodnicy posiadają własne mobilne lądowanie, rampy dla motocykli, rampy do pokazów mini cross oraz mini Backflipów. Wszystko to pozwala na indywidualny dobór programu show do zamówienia oraz rozmiarów wskazanego obiektu. Tym samym możliwa staje się organizacja pokazu nawet w małych halach sportowych.

Motoshow to nowy wymiar emocji! Najwyższe loty, najlepsze atrakcje i profesjonalnie przygotowane show za najniższą cenę.

Aby zamówić show, wystarczy wysłać maila na adres: puzioartur@wp.pl lub zadzwonić pod numer telefonu: 662 209 824

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły