Mistrzostwa Świata FMX 2016 ponownie pod egidą Diverse!
MotoRmania
14 grudnia 2015

Niemal 30 tysięcy widzów obejrzało w tym roku na żywo zmagania najlepszych zawodników Freestyle Motocrossu walczących o tytuł Mistrza Świata. Tauron Arena Kraków i ERGO ARENA Gdańsk/Sopot zostały wyprzedane już przed zawodami, a kibice byli świadkami wydarzeń na najwyższym poziomie sportowym. W przyszłym roku dzięki marce Diverse cykl NIGHT of the JUMPs ponownie zawita w Polsce.

informacja prasowa

W marcu bilety na krakowską rundę Mistrzostw Świata w Freestyle Motocrossie wyprzedały się już na sześć tygodni przed zawodami. Z kolei w listopadzie zmagania najlepszych riderów na żywo oglądało niemal 9 000 widzów, a o tym, że biletów już nie ma wiadomo było na kilka dni przed wydarzeniem. To dowód, że Polacy pokochali szalone ewolucje wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra. Marka Diverse – sponsor tytularny polskich Grand Prix wychodząc naprzeciw fanom i świętując sukces mijającego roku, przedłużył kontrakt na kolejny rok. Można już w tej chwili powiedzieć, że w 2016 roku ponownie dostarczy polskim widzom ekstremalnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny spod znaku FMX.

Robert Śniegowski Vice Prezes Etos S.A. właściciela marki Diverse: „Tegoroczne imprezy Diverse NIGHT of the JUMPs przerosły nasze oczekiwania. W Krakowie i w Gdańsku imprezy wyprzedały się do ostatniego biletu, co świadczy o dużym i stale rosnącym zainteresowaniu tego typu eventami. Każda kolejna impreza to nowe atrakcje dla kibiców, takie jak np. Tandem Backflip z Petrem Pilatem w Gdańsku, co podnosi atrakcyjność wydarzenia. Kolejny rok zapowiada się jeszcze ciekawiej i zachęcamy was do doświadczenia tego na żywo.”

Najbliższa runda odbędzie się już 12 marca w Tauron Arenie Kraków, a promotor MŚ FMX w Polsce firma Sportainment zapewnia, że Diverse NIGHT of the JUMPs wróci w wielkim stylu wraz z najlepszymi zawodnikami świata, ekscytującymi konkurencjami i zapierającymi dech w piersiach pokazami z wykorzystaniem ognia i nie tylko. Nie zabraknie również unikalnej akcji specjalnej, której szczegóły organizatorzy ujawnią niedługo.

Współpracę z Diverse chwalą Przemysław Szymański i Tomasz Gagat właściciele firmy Sportainment – promotora NIGHT of the JUMPs w Polsce: „Naszą pasją jest dostarczanie kibicom rozrywki i rozwój sportów akcji. Już dawno postawiliśmy sobie za cel, że jak przestaniemy zaskakiwać to będzie znak, że powinniśmy zająć się czymś innym. Na razie się tym nie martwimy, ponieważ pomysłów nie brakuje. Dodatkowo nasz sponsor tytularny, marka Diverse, to nie tylko ubrania, ale też ludzie i świat budowany od lat wokół pasji i sportów ekstremalnych. To właśnie dzięki temu tak dobrze nam się współpracuje. Ze strony sportowej nie musimy bać się o rozwój – ta dyscyplina rozwija się jak przystało na kategorię w ekstremalnym tempie, a my jako organizatorzy staramy się dotrzymać jej kroku. Podczas poprzedniej rundy w Tauron Arenie Kraków publiczność oszalała na punkcie Freestyle Motocrossu. W nadchodzącym roku, razem z najlepszymi zawodnikami świata, zamierzamy dać kibicom widowisko jakiego jeszcze nie widzieli.”

Diverse NIGHT of the JUMPs to propozycja nie tylko dla zapalonych fanów motocykli, ale także dla całych rodzin, które bardzo licznie odwiedziły krakowską rundę Mistrzostw Świata w FMX w marcu 2015. Bilety już w sprzedaży w salonach EMPIK na terenie całego kraju ina Eventim.pl

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs
Link do wydarzenia: facebook.com/events/1646140902321453/
Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam: diverseextremeteam.com
Promotor w Polsce: sportainment.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły