Festiwal sportów ekstremalnych w Gnieźnie, czyli Sky Fighters Moto Gang Live Show
MotoRmania
3 sierpnia 2018

4 sierpnia Gniezno opanuje najwyższa porcja adrenaliny. Warkot silników sportowych aut, zapach palonej gumy, skoki na wysokości 3 piętra! To wszystko czeka na was w pierwszej stolicy Polski!

informacja prasowa

W sobotę 4 sierpnia na stadionie żużlowym odbędzie się niesamowite show oraz zawody o Puchar Prezydenta Miasta Tomasz Budasza. Konkurować będą ze sobą zawodnicy z całej Europy. Widzowie będą mogli zobaczyć najbardziej ekstremalne ewolucje i salta na motocyklach na wysokości ponad 10 metrów nad ziemią!

O godzinie 18:00 rozpocznie się festiwal sportów ekstremalnych w Gnieźnie. Główną atrakcją imprezy będą zawody Freestyle Motocrossu, czyli powietrznych ewolucji na motocyklach! Zawodnicy będą wykonywać najniebezpieczniejsze triki, które zapierają dech w piersi na wysokości 3 piętra podczas 23 metrowego przelotu nad ziemią. W programie również będziemy mogli zobaczyć pokaz tańca ładowarką BOB CAT oraz jej precyzyjną jazdę na dwóch kołach. Widzów nie ominą również ryzykowne poślizgi i drift oraz jazda na dwóch kołach gangsterskimi autami.

Niespodzianką dla widzów będzie wyścig spod taśmy Lidera Startu Gniezno Adriana Gały na motocyklu żużlowym przeciwko dwukrotnemu Mistrzowi Polski w Freestyle Motocrossie Arturowi Puzio, który zasiądzie za kierownicą 200 konnego Polarisa RZR Turbo.

Publika będzie świadkiem po raz pierwszy w Polsce skoków na rowerach, rolkach, hulajnogach, a to wszystko na 11 metrowej mega rampie!!

„Mega Rampa” to jedna z największych ekstremalnych skoczni w Europie. Zawodnicy zjeżdżać będą z 11 metrowej wieży aby potem wybić się ze skoczni i przelecieć ponad 11 metrów nad ziemią. Pokazy tego typu odbędą się w naszym kraju po raz pierwszy. Dla porównania skocznia „Mega Rampy” ma 3 metry wysokości i pozwala na wykonanie między innymi potrójnego salta w tył na rolkach, czy też cashroll tailwhip na rowerze MTB. Zawodnicy na Mega Rampie będą walczyć w na najlepsze triki w konkurencji BEST TRICK napędzanej przez DUCK ENERGY DRINK.

Po imprezie organizator zaprasza wszystkich na oficjalne after party z udziałem zawodników do klubu Vechikuł Czasu.

Przed rozpoczęciem zawodów od godziny 17:00 widzowie będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, zrobić zdjęcie, czy zdobyć ich autografy podczas Pit Party.

To będzie niesamowita sobota w Gnieźnie, dostarczy ona wielu emocji zawodnikom, jak i widzom. Różnorodność atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ilość dostępnych biletów jest ograniczona. Także spieszcie się z zakupem, aby złapać najlepszą opcję! Bilety dostępne na motogang.eu oraz w sklepach odzieżowych Manekin.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły