Festiwal sportów ekstremalnych w Gnieźnie, czyli Sky Fighters Moto Gang Live Show

- MotoRmania

4 sierpnia Gniezno opanuje najwyższa porcja adrenaliny. Warkot silników sportowych aut, zapach palonej gumy, skoki na wysokości 3 piętra! To wszystko czeka na was w pierwszej stolicy Polski!

informacja prasowa

W sobotę 4 sierpnia na stadionie żużlowym odbędzie się niesamowite show oraz zawody o Puchar Prezydenta Miasta Tomasz Budasza. Konkurować będą ze sobą zawodnicy z całej Europy. Widzowie będą mogli zobaczyć najbardziej ekstremalne ewolucje i salta na motocyklach na wysokości ponad 10 metrów nad ziemią!

synchroniczne whipy

O godzinie 18:00 rozpocznie się festiwal sportów ekstremalnych w Gnieźnie. Główną atrakcją imprezy będą zawody Freestyle Motocrossu, czyli powietrznych ewolucji na motocyklach! Zawodnicy będą wykonywać najniebezpieczniejsze triki, które zapierają dech w piersi na wysokości 3 piętra podczas 23 metrowego przelotu nad ziemią. W programie również będziemy mogli zobaczyć pokaz tańca ładowarką BOB CAT oraz jej precyzyjną jazdę na dwóch kołach. Widzów nie ominą również ryzykowne poślizgi i drift oraz jazda na dwóch kołach gangsterskimi autami.

Niespodzianką dla widzów będzie wyścig spod taśmy Lidera Startu Gniezno Adriana Gały na motocyklu żużlowym przeciwko dwukrotnemu Mistrzowi Polski w Freestyle Motocrossie Arturowi Puzio, który zasiądzie za kierownicą 200 konnego Polarisa RZR Turbo.

Publika będzie świadkiem po raz pierwszy w Polsce skoków na rowerach, rolkach, hulajnogach, a to wszystko na 11 metrowej mega rampie!!

„Mega Rampa” to jedna z największych ekstremalnych skoczni w Europie. Zawodnicy zjeżdżać będą z 11 metrowej wieży aby potem wybić się ze skoczni i przelecieć ponad 11 metrów nad ziemią. Pokazy tego typu odbędą się w naszym kraju po raz pierwszy. Dla porównania skocznia „Mega Rampy” ma 3 metry wysokości i pozwala na wykonanie między innymi potrójnego salta w tył na rolkach, czy też cashroll tailwhip na rowerze MTB. Zawodnicy na Mega Rampie będą walczyć w na najlepsze triki w konkurencji BEST TRICK napędzanej przez DUCK ENERGY DRINK.

tsunami Nikolay Ivankov

Po imprezie organizator zaprasza wszystkich na oficjalne after party z udziałem zawodników do klubu Vechikuł Czasu.

Przed rozpoczęciem zawodów od godziny 17:00 widzowie będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, zrobić zdjęcie, czy zdobyć ich autografy podczas Pit Party.

To będzie niesamowita sobota w Gnieźnie, dostarczy ona wielu emocji zawodnikom, jak i widzom. Różnorodność atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ilość dostępnych biletów jest ograniczona. Także spieszcie się z zakupem, aby złapać najlepszą opcję! Bilety dostępne na motogang.eu oraz w sklepach odzieżowych Manekin.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl