Doonies 3: Monster sieje motoryzacyjne spustoszenie na wydmach
Piotr Jędrzejak
12 stycznia 2017

Monster Energy we współpracy z Dirt Shark opublikował właśnie trzeci film z serii Doonies. Nazwa to taka gra słów, która nawiązuje do wydm oraz szalonych głupków – w ten sposób można najszybciej opisać, o co tutaj chodzi.

Pierwszy film to było stosunkowo nieduże spotkanie znajomych na wydmach w Kalifornii, z którego powstał totalnie wypasiony klip freestyle’owy. Teraz poprzeczka podniesiona jest znacznie wyżej – Monster i Dirt Shark sprowadzili wszystkich motoryzacyjnych freaków. Jest samochód Nascar i ekipa Unknown Industries stuntująca na Harleyach. Jest niezliczona liczba pustynnych buggy i freestyle’owców na motocyklach. Są nawet monster trucki i skutery śnieżne! Nie zabrakło stalowej kuli śmierci oraz „kool busa”, który woził wszystkich z wydm do baru. O odpowiednią oprawę wizualną zadbały Monster Girls z miotaczami ognia, a wszystko nagrywane było ze zbyt wielu kamer, z 2 śmigłowców i kilku dronów. Czy da się to przebić? Zobaczymy za rok w kolejnej edycji, ale teraz rozsiądźcie się i trzymajcie szczękę, żeby Wam nie opadła.

 

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły