Doonies 3: Monster sieje motoryzacyjne spustoszenie na wydmach

- Piotr Jędrzejak

Monster Energy we współpracy z Dirt Shark opublikował właśnie trzeci film z serii Doonies. Nazwa to taka gra słów, która nawiązuje do wydm oraz szalonych głupków – w ten sposób można najszybciej opisać, o co tutaj chodzi.

Pierwszy film to było stosunkowo nieduże spotkanie znajomych na wydmach w Kalifornii, z którego powstał totalnie wypasiony klip freestyle’owy. Teraz poprzeczka podniesiona jest znacznie wyżej – Monster i Dirt Shark sprowadzili wszystkich motoryzacyjnych freaków. Jest samochód Nascar i ekipa Unknown Industries stuntująca na Harleyach. Jest niezliczona liczba pustynnych buggy i freestyle’owców na motocyklach. Są nawet monster trucki i skutery śnieżne! Nie zabrakło stalowej kuli śmierci oraz „kool busa”, który woził wszystkich z wydm do baru. O odpowiednią oprawę wizualną zadbały Monster Girls z miotaczami ognia, a wszystko nagrywane było ze zbyt wielu kamer, z 2 śmigłowców i kilku dronów. Czy da się to przebić? Zobaczymy za rok w kolejnej edycji, ale teraz rozsiądźcie się i trzymajcie szczękę, żeby Wam nie opadła.

Doonies 3 (2)

Doonies 3 (3)

Doonies 3 (4)

Doonies 3 (5)

Doonies 3 (6)

Doonies 3 (7)

Doonies 3 (8)

Doonies 3 (9)

Doonies 3 (10)

Doonies 3 (11)

Doonies 3 (12)

Doonies 3 (13)

Doonies 3 (14)

Doonies 3 (15)

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl