KONKURS! Wygraj trzy podwójne wejściówki na łódzkie Super Enduro z Tadeuszem Błażusiakiem!
Piotr Jędrzejak
30 listopada 2012

Następna sobota to wielka impreza motocyklowa w Łodzi, a my mamy dla Was trzy podwójne wejściówki!

Chodzi oczywiście o Mistrzostwa Świata Super Enduro, które rozegrają się w sobotę 8. grudnia na Atlas Arenie w Łodzi. Ta dyscyplina zwana w USA endurocross łączy w sobie to, co najlepsze w motocrossie i enduro, a wyścigi te zawsze są maksymalnie widowiskowe. Co najważniejsze, w Łodzi wystąpią największe, światowe gwiazdy tego sportu, a w tym niepokonany Tadeusz Błażusiak! Można spodziewać się naprawdę niesamowitego show!

Krótko mówiąc, jest to jedna z tych imprez, których nie można przegapić, a MotoRmania wraz z promotorem rundy organizuje dla Was konkurs z dwoma podwójnymi wejściówkami do wygrania!

Zasady są całkiem jasne:

1. Pochwalcie się swoim motocyklem – na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl przyślijcie nam zdjęcie swoich dwóch kół, a my umieścimy je w galerii zdjęć pod tym artykułem. Każda fotka ma swój odrębny adres i odrębny guzik „Lubię to”. To właśnie system legendarnych „lajków” zadecyduje o Waszym zwycięstwie.

2. Polubcie profil Enduro Arena na Facebooku – facebook.com/Enduro.Arena

Konkurs wygrają trzy osoby, których zdjęcia osiągną największą liczbę „Lubię to”. Każdy może podesłać tylko jedno zdjęcie, więc dobrze zastanówcie się przed wyborem. Optymalna rozdzielczość zdjęcia to około 1200×800 pikseli. Konkurs potrwa do środy, 5. grudnia i tego dnia w okolicach południa ogłosimy trzech zwycięzców. Te trzy osoby dostaną od nas wejściówkę dla dwóch osób drogą mailową. Bilety wtedy należy wydrukować, a następnie w sobotę stawić się na Atlas Arenie!

Konkurs jest już rozstrzygnięty – zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

W gratisie mamy dla Was dwie rady! (1) Im ciekawsze zdjęcie, tym większe prawdopodobieństwo zebrania lajków. (2) Rozsyłajcie link do zdjęcia swoim znajomym, a oni niech wysyłają go dalej – im więcej lajków, tym lepiej! Do dzieła, Taddy i Łódź czekają!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły