Wejściówki na Mistrzostwa Świata FIM Super Enduro rozdane! Zobacz wyniki konkursu!
Piotr Jędrzejak
5 grudnia 2012

Każdemu z trzech zwycięzców naszego konkursu wręczamy podwójną wejściówkę na Enduro Arenę!

W piątek 30. listopada ogłosiliśmy na stronach MotoRmanii konkurs. Przypomnijmy, że do zgarnięcia były trzy podwójne wejściówki na Enduro Arenę, a dokładniej rzecz biorąc, na Mistrzostwa Świata FIM Super Enduro, które rozegrają się już w najbliższą sobotę w łódzkiej Atlas Arenie! Konkurs nie był trudny – głównym przedsięwzięciem było wysłanie zdjęcia i zebranie jak największej liczby lajków. Nasza skrzynka została dosłownie zaspamowana zdjęciami, nie mówiąc już o samych kliknięciach „Lubię to” – z nieukrywanym zdziwieniem obserwowaliśmy, jak z godziny na godzinę lajki idą w górę! Drodzy konkursowicze, gratulujemy wspaniałych rezultatów!

Aby nie trzymać Was dłużej w niepewności, czas ogłosić wyniki! Najwięcej kliknięć „Lubię to” pod swoimi zdjęciami zdobyli:

I – Paulina D. – 1598 lubię toII – Bobski – 1392 lubię toIII – Lena L. – 1218 lubię to
     

Słowa uznania należą się także Grzegorzowi H. – w momencie liczenia głosów, do trzeciego miejsca zabrakło mu zaledwie 45 kliknięć – oraz Krzysztofowi K. za wyśmienity wynik 862 lajków!

Gratulujemy zwycięzcom (będziemy kontaktowali się z Wami drogą mailową), uczestnikom konkursu, a lajkowiczom dziękujemy za udział! Wszystkich Was zapraszamy natomiast do monitorowania stron MotoRmanii – już niebawem następne konkursy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się: