Premiera nowości Ducati 2016 – na żywo od 16:30

- MotoRmania

Rozpoczęło się odliczanie do światowej premiery nowości Ducati na rok 2016!

informacja prasowa

Już dziś o godz. 16:30 CET, przy okazji targów motocyklowych EICMA w Mediolanie, Ducati zaprezentuje szeroką gamę nowych modeli na przyszły rok. Ty również możesz wziąć w tym udział. Odwiedź stronę premiere.ducati.com i obejrzyj na żywo relację ze światowej premiery.

W ofercie ekscytujących motocykli premium pojawi się niezwykły Ducati Monster 1200R, tajemniczy i mroczny „X” oraz wiele niespodzianek z innych segmentów. Nie przegap tego wydarzenia!

Możesz dołączyć do rozmowy na portalach społecznościowych wykorzystując hashtag #ducati2016. Czekamy na Ciebie także na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl