Ducati zapowiada cruisera – zobacz teaser
Piotr Jędrzejak
10 listopada 2015

Nie od dziś wiadomo, że na targi w Mediolanie, Ducati szykuje dziewięć nowości. Jedna z nich jest od pewnego czasu promowana przez Włochów i ma nawet swoją własną mini-stronę x.ducati.com. Do tej pory jednak nie można było znaleźć tam niczego szczególnego.

Dopiero wczoraj Ducati udostępniło czwarty i wygląda na to, że ostatni teaser nowego motocykla. W końcu stwierdzamy, że model X, zapowiadany przez nich jako „to jest czarne”„to jest x”„to jest styl” oraz „to jest wyrafinowane”, jest tak naprawdę nowym choppero-cruiserem z napędem pasem oraz podnóżkami wysuniętymi do przodu. Zdjęcia szpiegowskie możecie już obejrzeć na MotoRmanii, a poniżej zobaczycie dwie najnowsze zapowiedzi nowego modelu. Szczegóły poznamy 16. listopada.

Jak dowiedzieliśmy się od Ducati Polska, premierę będzie można oglądać na żywo przez internet:
Już w poniedziałek, 16 listopada o godz. 16:30 CET, przy okazji targów motocyklowych EICMA w Mediolanie, Ducati zaprezentuje szeroką gamę nowych modeli na przyszły rok. Ty również możesz wziąć w tym udział. Odwiedź stronę premiere.ducati.com i obejrzyj na żywo relację ze światowej premiery
.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły