Ducati zapowiada cruisera – zobacz teaser

- Piotr Jędrzejak

Nie od dziś wiadomo, że na targi w Mediolanie, Ducati szykuje dziewięć nowości. Jedna z nich jest od pewnego czasu promowana przez Włochów i ma nawet swoją własną mini-stronę x.ducati.com. Do tej pory jednak nie można było znaleźć tam niczego szczególnego.

Dopiero wczoraj Ducati udostępniło czwarty i wygląda na to, że ostatni teaser nowego motocykla. W końcu stwierdzamy, że model X, zapowiadany przez nich jako „to jest czarne”„to jest x”„to jest styl” oraz „to jest wyrafinowane”, jest tak naprawdę nowym choppero-cruiserem z napędem pasem oraz podnóżkami wysuniętymi do przodu. Zdjęcia szpiegowskie możecie już obejrzeć na MotoRmanii, a poniżej zobaczycie dwie najnowsze zapowiedzi nowego modelu. Szczegóły poznamy 16. listopada.

Jak dowiedzieliśmy się od Ducati Polska, premierę będzie można oglądać na żywo przez internet:
Już w poniedziałek, 16 listopada o godz. 16:30 CET, przy okazji targów motocyklowych EICMA w Mediolanie, Ducati zaprezentuje szeroką gamę nowych modeli na przyszły rok. Ty również możesz wziąć w tym udział. Odwiedź stronę premiere.ducati.com i obejrzyj na żywo relację ze światowej premiery
.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl