Honda True Adventure – odcinek 2: Żyj jak nikt inny

- MotoRmania

Honda, podtrzymując świąteczny nastrój, z życzeniami spełnienia marzeń o niezwykłych przygodach, przedstawia drugi odcinek z cyklu filmów nawiązujących do prototypu motocykla Honda True Adventure.

informacja prasowa

Drugi z serii 8 odcinków, zatytułowany „Żyj jak nikt inny”, jest kontynuacją przygody Hondy z bezkresnymi bezdrożami, ale tym razem skupia się na osobistych historiach przedstawionych tam osób. Miłośnicy podróży motocyklowych, którzy postanowili zerwać z szarą codziennością, zainspirowali się duchem przygody i wyruszyli w drogę, aby przemierzyć najróżniejsze zakątki świata na swoich Hondach i żyć jak nikt inny.

Honda True Adventure, odcinek 2 „Żyj jak nikt inny” można obejrzeć poniżej. Trzecia część cyklu pojawi się już w styczniu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl