Honda True Adventure: Odcinek 1 – Marzenie

- Piotr Jędrzejak

Honda, nawiązując do prototypu True Adventure zaprezentowanego podczas targów EICMA, przygotowała cykl filmów przedstawiających nowy kierunek w segmencie Adventure.

informacja prasowa

Pierwszy z serii 8 odcinków, zatytułowany „Marzenie”, nawiązuje do początków przygody Hondy z bezkresnymi bezdrożami i sportową rywalizacją. Przedstawia ludzi, którzy mieli okazję spełnić swoje marzenia związane z niezwykłymi przeżyciami jakie doświadczyli na dwóch kołach.

Film przedstawia okres w historii, kiedy motocykle Hondy zdominowały świat najbardziej wymagającego rajdu Dakar i jak w tym czasie ukształtowały przyszłość motocykli typu Adventure.

Poniżej obejrzycie odcinek 1 zatytułowany „Marzenie”, a prezentacje kolejnych części planowane są w comiesięcznym cyklu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl