MŚ Sidecar: najlepsze ujęcia sezonu 2014!

- Piotr Jędrzejak

Wyścigi sidecarów to szaleństwo. Same pojazdy są już nietypowe, bo to przecież ani motocykle, ani samochody, a silniki mają potężne. Kierowcy to też chyba trochę wariaci, szczególnie pasażer. Wyobrażacie sobie, że zamiast siedzieć spokojnie w siodle, trzeba przemieszczać się po całej konstrukcji oraz wisieć z tyłkiem i głową kilka centymetrów nad asfaltem? I to przy ogromnych, wyścigowych prędkościach? Oni robią to cały czas i dlatego trzeba ich podziwiać!

Zobaczcie video podsumowujące sezon Mistrzostw Świata Sidecar 2014.  Tytuł Mistrzów zgarnął zespół Tim Reeves / Grégory Cluze, przed braćmi Ben Birchall/ Thomas Birchall oraz ekipą Uwe Gurck/ Manfred Wechselberger. Zobaczcie najlepsze momenty z minionych 8 rund!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl