Drugi teaser nowej Yamahy YZF-R6
Piotr Jędrzejak
5 października 2016

Więcej dowiemy się na Eicmie w Mediolanie.

W pierwszym filmie zapowiadającym nową R6-tkę zobaczyliśmy zupełnie nic. Jedynie usłyszeliśmy rzędową czwórkę rozkręcaną do wysokich obrotów. Yamaha zapowiedziała, że ujawni coś więcej 4. października, czyli wczoraj, czyli w pierwszy, prasowy dzień wystawy Intermot. Nikt nie liczył na premierę, ale mieliśmy nadzieję chociażby na trochę więcej. Tymczasem na swojej oficjalnej prezentacji, oficjele z Yamahy nie chcieli powiedzieć nic na temat R6. Jedyne co się pojawiło, to poniższy film.

Również nie dowiadujemy się z niego zbyt wiele. Znowu możemy posłuchać pięknego dźwięku sześćsetki, ale tym razem widzimy również kilka kadrów. Jest więc sylwetka R6-tki, która przypomina trochę nową R1 oraz ujęcie z reflektorem wyglądającym na LEDowy.

Na więcej trzeba poczekać na 13. października, kiedy rusza prasowy dzień na wystawie EICMA w Mediolanie. Czego tam się dowiemy?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły