Drugi teaser nowej Yamahy YZF-R6

- Piotr Jędrzejak

Więcej dowiemy się na Eicmie w Mediolanie.

W pierwszym filmie zapowiadającym nową R6-tkę zobaczyliśmy zupełnie nic. Jedynie usłyszeliśmy rzędową czwórkę rozkręcaną do wysokich obrotów. Yamaha zapowiedziała, że ujawni coś więcej 4. października, czyli wczoraj, czyli w pierwszy, prasowy dzień wystawy Intermot. Nikt nie liczył na premierę, ale mieliśmy nadzieję chociażby na trochę więcej. Tymczasem na swojej oficjalnej prezentacji, oficjele z Yamahy nie chcieli powiedzieć nic na temat R6. Jedyne co się pojawiło, to poniższy film.

https://www.youtube.com/watch?v=KSOch-yZt5s

Również nie dowiadujemy się z niego zbyt wiele. Znowu możemy posłuchać pięknego dźwięku sześćsetki, ale tym razem widzimy również kilka kadrów. Jest więc sylwetka R6-tki, która przypomina trochę nową R1 oraz ujęcie z reflektorem wyglądającym na LEDowy.

Na więcej trzeba poczekać na 13. października, kiedy rusza prasowy dzień na wystawie EICMA w Mediolanie. Czego tam się dowiemy?

Yamaha YZF-R6 2017 (1)

Yamaha YZF-R6 2017

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl