Zostań MISS FMX Kraków 2016 podczas Mistrzostw Świata FMX

- MotoRmania

12 marca Mistrzostwa Świata FMX – Diverse NIGHT of the JUMPs wracają do TAURON Areny Kraków, a wraz z tym wydarzeniem rusza konkurs na najpiękniejszą dziewczynę FMX. Zainteresowane dziewczyny mogą od dziś nadsyłać swoje zdjęcia.   

Konkurs Miss FMX, który został zapoczątkowany w 2015 roku w Krakowie podczas niesamowitego wydarzenia jakim były dwie rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Agencja Sportainment już dziś odsłania kulisy plebiscytu na 2016 rok!

Konkurs składać się będzie z kilku etapów. Pierwszym z nich będzie nadsyłanie przez kandydatki zdjęć przez fan page Sportainment na Facebooku. Kolejny etap to profesjonalna sesja fotograficzna z motocyklami dla osiemnastu kandydatek, których zdjęcia zostaną najwyżej ocenione w konkursie FB.

konkurs_MISS_FMX-plakat

23 stycznia zdjęcia z sesji umieszczone zostaną na stronie Interia.pl. Plebiscyt, w którym internauci będą mogli oddać swoje głosy na najpiękniejsze według nich kandydatki potrwa do 1 lutego. Wybrana w konkursie MISS FMX otrzyma atrakcyjne nagrody, w tym także sesję, która ukaże się w kwietniowej edycji magazynu sportów motocyklowych X-Cross. Natomiast zwyciężczyni oraz jedenastka dziewczyn, które otrzymają najwięcej głosów, będą miały okazję przeżyć niesamowitą przygodę podczas Diverse NIGHT of the JUMPs. Będziecie mogli spotkać je podczas Pit Party, razem z zawodnikami wystąpią podczas prezentacji, nie zabraknie ich także na after party.

Zgłoszenia do konkursu w prywatnej wiadomości należy nadsyłać przez fan page Sportainment. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia.

Ten konkurs to nie tylko szansa na wygranie nagród przygotowanych przez sponsora oraz partnerów polskiej rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie. To także wyjątkowa okazja na przeżycie niepowtarzalnej przygody. To, którym dziewczynom się to uda zależy tylko i wyłącznie od waszych głosów!

Harmonogram MISS FMX Kraków 2016

– start castingu 12 stycznia 2016

– koniec castingu 20 stycznia 2016

– sesja zdjęciowa 22 stycznia 2016

– start głosowania od 23 stycznia do 01 lutego 2016

Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie: EVENTIM

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1646140902321453/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl