Zobacz tor Silesia Ring! Pierwszy motocyklowy ONBOARD od MotoRmanii!
MotoRmania
23 listopada 2016

Kilka dni temu wpadliśmy do Kamienia Śląskiego na tor Silesia Ring… z kamerą GoPro oraz z motocyklem na pace! Testowaliśmy nitkę nowego toru!

Mamy w Polsce drugi, pełnowymiarowy tor. Ta wiadomość na pewno Was nie ominęła, tego jesteśmy pewni. Nitka toru Silesia Ring liczy 3636 metry i składa się z 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych). Prosta startowa licząca 560 metrów ma szerokość 15 metrów, a tor w najwęższym miejscu ma 12 metrów. Najdłuższa, tylna prosta to 730 metrów, a na jej końcu mamy mocne hamowanie. Silesia Ring ma zarówno szybkie, jak i techniczne sekcje oraz jest niesamowicie emocjonujący – wiemy, bo jeździliśmy!

Obejrzyjcie onboard z toru Silesia Ring oraz nasze pierwsze wrażenia:

Jesteście ciekawi, kiedy Wy będziecie mieli pierwszą okazję wpaść na Silesia Ring własnym motocyklem? Już organizujemy Wam tę możliwość i niebawem pewnie otrzymacie zaproszenie na „Otwarcie Sezonu 2017 z MotoRmanią”!

Z kolei już w grudniowym numerze MotoRmanii znajdziecie dokładną analizę toru! Nie przegapcie tego.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły