Zobacz tor Silesia Ring! Pierwszy motocyklowy ONBOARD od MotoRmanii!

- MotoRmania

Kilka dni temu wpadliśmy do Kamienia Śląskiego na tor Silesia Ring… z kamerą GoPro oraz z motocyklem na pace! Testowaliśmy nitkę nowego toru!

Mamy w Polsce drugi, pełnowymiarowy tor. Ta wiadomość na pewno Was nie ominęła, tego jesteśmy pewni. Nitka toru Silesia Ring liczy 3636 metry i składa się z 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych). Prosta startowa licząca 560 metrów ma szerokość 15 metrów, a tor w najwęższym miejscu ma 12 metrów. Najdłuższa, tylna prosta to 730 metrów, a na jej końcu mamy mocne hamowanie. Silesia Ring ma zarówno szybkie, jak i techniczne sekcje oraz jest niesamowicie emocjonujący – wiemy, bo jeździliśmy!

Obejrzyjcie onboard z toru Silesia Ring oraz nasze pierwsze wrażenia:

Jesteście ciekawi, kiedy Wy będziecie mieli pierwszą okazję wpaść na Silesia Ring własnym motocyklem? Już organizujemy Wam tę możliwość i niebawem pewnie otrzymacie zaproszenie na „Otwarcie Sezonu 2017 z MotoRmanią”!

Z kolei już w grudniowym numerze MotoRmanii znajdziecie dokładną analizę toru! Nie przegapcie tego.

Tor Silesia Ring (4) Tor Silesia Ring (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl