Stunter13 w Bogocie: pokaz na środku ulicy, w obstawie policji

- Piotr Jędrzejak

Dwóch policjantów zatrzymało ruch na kilka minut, aby Stunter13 mógł dać lokalny pokaz.

Nasz najlepszy stunter, Rafał Pasierbek, jest właśnie w czasie tournee po Kolumbii. Teraz, będąc w mieście Bogota, potrzebował przetestować swoją R-szóstkę po serwisie. Gdzie mógłby to zrobić? Może na środku 3-pasmowej ulicy pod drzwiami serwisu? Policjanci nie mieli zupełnie nic przeciwko – wręcz przeciwnie! Zatrzymali ruch, a później robili sobie ze Stunterem13 zdjęcia! Od razu zebrała się też całkiem spora publiczność, a to był tylko kilkuminutowy pokaz-trening.

Bogota zlokalizowana jest dość wysoko. Rafał napisał: „Ze względu na wysokość ok. 3000 m n.p.m., motocykl wydawał się strasznie słaby.” Obejrzyjcie ten pokaz, w rękach Stuntera13 żaden motocykl nie wygląda na zbyt słaby… 😉

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl