[Wyniki konkursu] Zobacz, czy zgarnąłeś chemię motocyklową od Liqui Moly!

- MotoRmania

Konkurs na najlepsze zdjęcie majówkowe został już rozstrzygnięty!

Całkiem niedawno nasza skrzynka pocztowa pękała w szwach od Waszych zdjęć z majówki. To dlatego, że zorganizowaliśmy konkurs, w którym mogliście zgarnąć trzy zestawy chemii motocyklowej od Liqui Moly!  Warunkami wzięcia udziału było oczywiście wysłanie zdjęcia oraz polubienie profilu Hyosung Polska na Facebooku, redakcja MotoRmanii miała wybrać trzy najlepsze fotki, a do wygrania były nagrody sponsorowane przez Arkus&Romet Group oraz Liqui Moly Polska. Zapewniamy Was, że wybór najlepszych zdjęć nie był łatwy… Jesteście ciekawi, kto wygrał?

I miejsce:
Aleksandra B. zgarnia zmywacz do łańcucha 500 ml + smar do łańcucha 400 ml + dodatek do oleju 125 ml!

II miejsce:
Mariusz F. zgarnia zmywacz do łańcucha 500 ml + smar do łańcucha 250 ml!

III miejsce:
Szymon R. zgarnia smar do łańcucha 250 ml!

Zwycięzcom gratulujemy – będziemy kontaktowali się z Wami drogą mailową. Dziękujemy za dużą liczbę zgłoszeń i naprawdę niesamowite zdjęcia, a teraz zapraszamy Was na kolejny konkurs – do zgarnięcia wejściówka na MotoGP w Brnie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl