[KONKURS] Podwójna wejściówka na MotoGP w Brnie od MotoRmanii i Bridgestone!
MotoRmania
23 maja 2013

Wiemy jak bardzo lubicie MotoGP – szczególnie po przejściu Rossiego do Yamahy, a może jeszcze bardziej dzięki temu, co na torze wyczynia Marc Marquez! Może więc chcecie odwiedzić tor oraz padok osobiście?

Jedną na najbliższych okazji do obejrzenia wyścigu MotoGP, jest dla Polaków runda w czeskim Brnie. Przyznacie, że nie jest zbyt daleko, a wyścigi na żywo to niepowtarzalne przeżycie. Szczególnie, jeżeli Bridgestone chce ufundować wejściówkę na tor oraz padok dla Ciebie i osoby towarzyszącej! Wciąż nie wiecie czy tego chcecie? Zobaczcie relację z wypadu na MotoGP – jest naprawdę genialnie!

Jak zgarnąć podwójną wejściówkę na GP Czech, które odbędzie się w weekend 24-25 sierpnia? To proste. Zrób sobie zdjęcie z majowym wydaniem miesięcznika MotoRmania, wyślij na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl, a my wybierzemy najlepszą fotkę i zwycięzcy przekażemy wejściówkę! Każdy może wysłać tylko jedno zdjęcie, a konkurs trwa do końca maja! Czekamy na wasze zdjęcia, zaskoczcie nas czymś!

UWAGA! Konkurs jest już zakończony – sprawdź, które zdjęcia wygrały!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły