Kolejne edycje Honda Fun & Safety – Toruń i Radom!
MotoRmania
24 maja 2013

Polski przedstawiciel największego na świecie producenta motocykli przygotowuje kolejne imprezy skierowane dla osób, które chciałyby poczuć się pewniej za kierownicą swojej Hondy, a także poznać czym jest radość z jazdy.

Informacja prasowa

W kalendarzu pojawiły się dwie kolejne edycje imprezy Honda Fun & Safety. Najbliższa odbędzie się w dniach 22-23 czerwca, na nowym obiekcie w Toruniu – Awix Racing Arena, znajdującym się tuż obok stadionu żużlowego. Kolejna, zaplanowana w terminie 6-7 lipca, będzie miała miejsce na sprawdzonym już torze kartingowym w Radomiu.

Honda Fun & Safety organizowane są w tym roku dla osób, które zakupiły motocykle w autoryzowanej sieci Hondy w Polsce. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy, aby otrzymać zaproszenie.

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły