Shima VRS-1 – supersportowe rękawice w promocyjnej cenie!
MotoRmania
24 maja 2013

Nowe wrażenia z jazdy!

Informacja prasowa

Supersportowe rękawice Shima VRS-1 to przełomowy model oferujący najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Strona wewnętrzna (od strony manetki) to bardzo wytrzymała i miękka skóra kangurza pozwalająca na idealny kontakt i “czucie” motocykla. Reszta rękawicy to prawdziwy pancerz – ślizgacze KNOX®, liczne panele z pianki rozpraszającej impakt uderzenia Poron®XRD oraz nieścieralnego materiału SuperFabric® (także na boku dłoni), innowacyjne zapięcie V-lock® ograniczające możliwość zsunięcia się rękawicy bez konieczności nadmiernego ściskania ręki w nadgarstku.

Warto się pospieszyć, bowiem rękawice w promocji trwającej do końca lipca kosztują 399,99 zł (cena regularna 579,99). Do nabycia na terenie całej Polski w 85 punktach dystrybucyjnych. Więcej o arsenale technologicznym rękawicy VRS-1 oraz lista sklepów Shima na www.shima.pl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły