Track day z MotoRmanią na torze Slovakiaring!
MotoRmania
12 marca 2015

Wielkie otwarcie sezonu MotoRmanii na Słowacji! 2 dniowy Track Day, szkolenia i amatorska rywalizacja.

Wielkie Otwarcie Sezonu MotoRmanii odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia na torze Slovakiaring pod Bratysławą – na najdłuższym wariancie toru. Pasio, Pejser oraz ośmiu innych zawodników Mistrzostw Polski wystąpi w roli instruktorów i przez dwa dni zajmie się indywidualnym instruktażem osób, które tego sobie zażyczą. Wszyscy uczestnicy otrzymają kostki pomiarowe i po pierwszych dwóch sesjach początkowo ustalone grupy zostaną zweryfikowane.

Grupy będą cztery: A, B, C i D.

Grupa A jest grupą najszybszą, natomiast grupa D jest przeznaczona dla osób początkujących i tych, które przyjeżdżają pierwszy raz. Wszyscy będą mogli wziąć udział w krótkich wyścigach drugiego dnia. Na miejscu przedstawiciel Ohlinsa będzie Wam indywidualnie ustawiać zawieszenia i będziecie mogli dosiąść wielu motocykli testowych różnych firm.

Nie możemy obiecać, ale postaramy się zdobyć dla Was najnowsze BMW S1000RR oraz Yamahę R1. Wszystkich, którzy opłacą sobie miejsce do końca marca 2015 roku, koszt udziału w dwóch dniach wyniesie tylko 840 zł, w odróżnieniu do 1200 zł w dniu imprezy. Koszt udziału w jednym dniu to 450 zł (pod warunkiem wpłaty do końca marca) Zainteresowani?

Przeczytajcie – Tak było w zeszłym roku

Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem: listy@motormania.com.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły