Track day z MotoRmanią na torze Slovakiaring!

- MotoRmania

Wielkie otwarcie sezonu MotoRmanii na Słowacji! 2 dniowy Track Day, szkolenia i amatorska rywalizacja.

Wielkie Otwarcie Sezonu MotoRmanii odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia na torze Slovakiaring pod Bratysławą – na najdłuższym wariancie toru. Pasio, Pejser oraz ośmiu innych zawodników Mistrzostw Polski wystąpi w roli instruktorów i przez dwa dni zajmie się indywidualnym instruktażem osób, które tego sobie zażyczą. Wszyscy uczestnicy otrzymają kostki pomiarowe i po pierwszych dwóch sesjach początkowo ustalone grupy zostaną zweryfikowane.

track day z MotoRmania (2)

Grupy będą cztery: A, B, C i D.

Grupa A jest grupą najszybszą, natomiast grupa D jest przeznaczona dla osób początkujących i tych, które przyjeżdżają pierwszy raz. Wszyscy będą mogli wziąć udział w krótkich wyścigach drugiego dnia. Na miejscu przedstawiciel Ohlinsa będzie Wam indywidualnie ustawiać zawieszenia i będziecie mogli dosiąść wielu motocykli testowych różnych firm.

Nie możemy obiecać, ale postaramy się zdobyć dla Was najnowsze BMW S1000RR oraz Yamahę R1. Wszystkich, którzy opłacą sobie miejsce do końca marca 2015 roku, koszt udziału w dwóch dniach wyniesie tylko 840 zł, w odróżnieniu do 1200 zł w dniu imprezy. Koszt udziału w jednym dniu to 450 zł (pod warunkiem wpłaty do końca marca) Zainteresowani?

Przeczytajcie – Tak było w zeszłym roku

Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem: [email protected]

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl