Wiosenna Wyprzedaż w Dobrych Sklepach Motocyklowych!

- MotoRmania

Promocja w Dobrych Sklepach Motocyklowych startuje już dziś! Przez najbliższy tydzień możecie zyskać nawet 25% rabatu na wybrane produkty, ale Rabaty Topnieją z każdym tygodniem. Potem w każdym tygodniu aż do 10 kwietnia, maksymalny rabat będzie coraz mniejszy, ale nadal atrakcyjny, czyli im szybciej wpadniecie do sklepu, tym więcej zyskacie.

Oferta jest ciekawa, zarówno pod względem cenowym jak i wyboru produktów, no i najważniejsze, jak zawsze w Dobrych Sklepach Motocyklowych można zdobyć 5 letnią gwarancję na kupione akcesoria, także te z obniżonymi cenami.

Ofertę wyprzedażową możecie zobaczyć tutaj.

dobre_sklepy_motocyklowe

Wiosna 2015 sprzyja motocyklistom. Ruszajcie do Dobrych Sklepów Motocyklowych również zobaczyć nowości na sezon 2015, a jest co oglądać. Pogoda dopisuje, więc jeśli myślicie o nowej kurtce motocyklowej lub kasku u progu sezonu i polujecie na okazje, Dobre Sklepy Motocyklowe to miejsce, które warto odwiedzić.

Tu przeczytacie więcej o wyprzedaży http://dobresklepymotocyklowe.pl/aktualnosci/152-wiosenna-wyprzedaz

Lista sklepów biorących udział w akcji.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl