Wiosenna Wyprzedaż w Dobrych Sklepach Motocyklowych!
MotoRmania
13 marca 2015

Promocja w Dobrych Sklepach Motocyklowych startuje już dziś! Przez najbliższy tydzień możecie zyskać nawet 25% rabatu na wybrane produkty, ale Rabaty Topnieją z każdym tygodniem. Potem w każdym tygodniu aż do 10 kwietnia, maksymalny rabat będzie coraz mniejszy, ale nadal atrakcyjny, czyli im szybciej wpadniecie do sklepu, tym więcej zyskacie.

Oferta jest ciekawa, zarówno pod względem cenowym jak i wyboru produktów, no i najważniejsze, jak zawsze w Dobrych Sklepach Motocyklowych można zdobyć 5 letnią gwarancję na kupione akcesoria, także te z obniżonymi cenami.

Ofertę wyprzedażową możecie zobaczyć tutaj.

Wiosna 2015 sprzyja motocyklistom. Ruszajcie do Dobrych Sklepów Motocyklowych również zobaczyć nowości na sezon 2015, a jest co oglądać. Pogoda dopisuje, więc jeśli myślicie o nowej kurtce motocyklowej lub kasku u progu sezonu i polujecie na okazje, Dobre Sklepy Motocyklowe to miejsce, które warto odwiedzić.

Tu przeczytacie więcej o wyprzedaży http://dobresklepymotocyklowe.pl/aktualnosci/152-wiosenna-wyprzedaz

Lista sklepów biorących udział w akcji.

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły