KTM vs Husqvarna: epickie starcie dwusuwowych ćwiartek
Eliasz Davidson
13 marca 2015

Jeżeli dwusuwowy raj istnieje, to z pewnością wygląda właśnie tak.

Jeżeli widząc zapowiedź kolejnego filmu poświęconego dwusuwowym motocyklom pomyśleliście, że to musi być kolejne dzieło Adama Riemanna to… oczywiście macie rację. Wytwórnia Motology powraca po raz kolejny z produkcją nafaszerowaną świetnymi ujęciami, ostrą jazdą i przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem.

Tym razem Riemann dosiada KTM EXC 250 uzbrojonego w fabryczny wydech, a jego kolega Jarrod Bewley (profesjonalny zawodnik mx) wskakuje za stery seryjnej Husqvarny TC 250 i chłopaki zaczynają ścigać się po bardzo ciekawej trasie. Podczas ich endurowo-motocrossowego pojedynku na próżno szukać kibiców, czy nagród. Tutaj chodzi o czystą dwusuwową zabawę płynącą z przyjacielskiego starcia. Właśnie taki klimat lubimy najbardziej.

Kto lepiej wypadł podczas tego pojedynku? Oceńcie sami!

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły