Błażusiak gotowy na ostateczne starcie o 6 tytuł Mistrza Świata SuperEnduro!
Eliasz Davidson
13 marca 2015

Nie możecie przegapić relacji live z ostatniego przystanku Mistrzostw Świata SuperEnduro 2015. Przed sobotnim Grand Prix Francji Tadeusz Błażusiak ma 41-punkowe prowadzenie i niemal zapewniony szósty tytuł. Start transmisji o 22:15!

Takiego sezonu jak ten w Mistrzostwach Świata SuperEnduro jeszcze nie było. Taddy Blażusiak co prawda wygrał cztery z pięciu rozegranych dotychczas przystanków serii, ale żadne  zwycięstwo nie przyszło mu w tym sezonie łatwo, a każda runda obfitowała w zaciętą walkę i niesamowite emocje. Dzięki rewelacyjnej jeździe oraz przemyślanej taktyce, Polak przed finałem we Francji ma 41 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji generalnej Davidem Knightem i jest już tylko o krok od zdobycia szóstego tytułu Mistrza Świata.

Relację z finału w Cahors będziecie mogli oglądać na żywo w sobotę 14.03 od godziny 22:15 pod tym linkiem!

Mimo ogromnej przewagi w „generalce” Taddy nie może cieszyć się przedwcześnie z kolejnego sukcesu, bo we Francji do zgarnięcia są jeszcze 63 punkty, a jego rywale zrobią wszystko by pokrzyżować plany Polaka. Podczas przedostatniego przystanku w Brazylii Błażusiak odpuścił sobie walkę o zwycięstwo, aby nie ryzykować niepotrzebnym upadkiem i kontuzją, ale zapowiedział do Cahors jedzie nie tylko po mistrzostwo świata, ale również po piąte wygrane GP w tym roku.

„Jestem liderem „generalki” ale teraz ogromna presja ciąży na Webbie, Knightcie i Walkerze. Do tego francuska publiczność jest zawsze niesamowita, a jakby tego było mało, cała rodzina przyjeżdża żeby mi kibicować. Mam zamiar zrobić wielkie show i walczyć o zwycięstwo!” – powiedział przed zawodami Taddy.

W sobotę 14 marca o godzinie 22:15 przed komputerem i relacją z ostatniego przystanku Mistrzostw Świata SuperEnduro 2015 nie może zabraknąć nikogo. Wspólnie będziemy kibicować Tadkowi w drodze po szósty tytuł!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły