Błażusiak gotowy na ostateczne starcie o 6 tytuł Mistrza Świata SuperEnduro!

- Eliasz Davidson

Nie możecie przegapić relacji live z ostatniego przystanku Mistrzostw Świata SuperEnduro 2015. Przed sobotnim Grand Prix Francji Tadeusz Błażusiak ma 41-punkowe prowadzenie i niemal zapewniony szósty tytuł. Start transmisji o 22:15!

Takiego sezonu jak ten w Mistrzostwach Świata SuperEnduro jeszcze nie było. Taddy Blażusiak co prawda wygrał cztery z pięciu rozegranych dotychczas przystanków serii, ale żadne startzwycięstwo nie przyszło mu w tym sezonie łatwo, a każda runda obfitowała w zaciętą walkę i niesamowite emocje. Dzięki rewelacyjnej jeździe oraz przemyślanej taktyce, Polak przed finałem we Francji ma 41 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji generalnej Davidem Knightem i jest już tylko o krok od zdobycia szóstego tytułu Mistrza Świata.

Relację z finału w Cahors będziecie mogli oglądać na żywo w sobotę 14.03 od godziny 22:15 pod tym linkiem!

Mimo ogromnej przewagi w „generalce” Taddy nie może cieszyć się przedwcześnie z kolejnego blazusiaksukcesu, bo we Francji do zgarnięcia są jeszcze 63 punkty, a jego rywale zrobią wszystko by pokrzyżować plany Polaka. Podczas przedostatniego przystanku w Brazylii Błażusiak odpuścił sobie walkę o zwycięstwo, aby nie ryzykować niepotrzebnym upadkiem i kontuzją, ale zapowiedział do Cahors jedzie nie tylko po mistrzostwo świata, ale również po piąte wygrane GP w tym roku.

„Jestem liderem „generalki” ale teraz ogromna presja ciąży na Webbie, Knightcie i Walkerze. Do tego francuska publiczność jest zawsze niesamowita, a jakby tego było mało, cała rodzina przyjeżdża żeby mi kibicować. Mam zamiar zrobić wielkie show i walczyć o zwycięstwo!” – powiedział przed zawodami Taddy.

W sobotę 14 marca o godzinie 22:15 przed komputerem i relacją z ostatniego przystanku Mistrzostw Świata SuperEnduro 2015 nie może zabraknąć nikogo. Wspólnie będziemy kibicować Tadkowi w drodze po szósty tytuł!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl