Track Day z MotoRmanią na torze Slovakiaring – pobierz zdjęcia!
MotoRmania
4 lipca 2014

Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia wakacji – wpakowaliśmy kilka Waszych motocykli na nasz Czarny Ciągnik i razem z Wami pojechaliśmy na tor Slovakiaring!

Busami, kamperami, samochodami z przyczepami pełnymi motocykli, większość z Was pojawiła się na słowackim torze już w niedzielę wieczorem, niektórzy dojechali w poniedziałek. Fakty są takie, że na motocyklach spędziliśmy dwa dni razem z ponad 220 innymi riderami. Wszystkie te osoby to Wy – nasi czytelnicy. Za Waszą obecność chcielibyśmy ogromnie podziękować. Nawet nie wiecie jakie to wyśmienite uczucie, gdy można zorganizować wypad na tor dla grubo ponad 200 zadowolonych motocyklistów!

Tak jak Wam obiecaliśmy, na miejscu mogliście jeździć motocyklami testowymi, ale pierwszego dnia, w poniedziałek trochę zawiodła pogoda. To przez Pejsera – zapomniał zabrać baterii do pilota od pogody. Na szczęście drugiego dnia już się przeorganizował, a warunki do jazdy stały się wyśmienite! Mogliście też ustawić swoje zawieszenia pod okiem reprezentanta Öhlinsa oraz szkolić się pod skrzydłami doświadczonych instruktorów oraz zawodników WMMP – cieszymy się, że tak ochoczo korzystaliście z ich porad! Obiecaliśmy też, że nasz fotograf dostarczy Wam kilka zdjęć – nie oszczędzał obiektywu, napstrykał blisko 1500 fotek, więc każdy powinien się odnaleźć! Zdjęcia obejrzycie i ściągniecie stąd:

>> Pobierz zdjęcia z Track Daya z MotoRmanią na torze Slovakiaring! <<
(gdyby link przestał działać, napiszcie nam maila)

Mamy nadzieję, że po dwóch dniach jazdy po Słowackim torze jesteście tak samo zadowoleni, jak my. Na bieżąco słuchaliśmy Waszych uwag i sugestii, także organizacja kolejnego wypadu na tor z MotoRmanią będzie jeszcze lepsza. A kiedy i gdzie pojedziemy z Wami następnym razem? Jak tylko to ustalimy, na pewno się dowiecie!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły